Neler Yeni

GTX 970 benchmark testi sırasında ve bazı oyunlarda siyah ekran hatası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
yiğit mutlu
Arkadaşlar selam sistemimi aşağıya yazıyorum hemen ;
8GB RAM 4X2
i5-4670 CPU
GEFORCE GTX 970 GPU
Power üstünde 432W yazıyor ama acaba bu 500'lük mü oluyor yoksa 432lik mi tam emin değilim donanıma fazla hakim olduğum söylenemez.

Karşılaştığım sorun ise Dead by Daylight oynarken yükleme ekranında birden ekran gidiyor, No Signal hatası alıyorum monitörümde ama arkadan bilgisayar içinde sesler geliyor mesela müzik açıksa ekran gittikten sonra müzik sesi geliyor yani bilgisayar hala çalışıyor ama ekran siyah.İlk başta oyunla alakalı bir problem olduğunu düşündüm
araştırdım bir çok insan da bu sorunu yaşıyormuş. Ama daha sonra Fall Guysta da aynı şey oldu ve Benchmark testi yaparken de aynı olay başıma geldi. Ekran kartımı yeni aldım bir arkadaşımdan. Eski kartım GTX 550 Ti'dı. Böyle bir sorun yaşamadım açıkçası o kartla.Şimdi kartla alakalı bir problem olduğunu sanmıyorum çünkü çok samimi bir dostumdan aldım kartı ve onun bilgisayarında böyle bir problem yokmuş. Araştırma yaptıgımda da PSU'dan kaynaklı olduğu,
Ekran Kartı bağlantılarıyla alakalı olduğunu öğrendim.

Sizce dostlar bu sorun ne ile alakalıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayriyetten 500 GB HDD ve 120 GB SSD kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ferhat ÖREN
Arkadaşlar selam sistemimi aşağıya yazıyorum hemen ;
8GB RAM 4X2
i5-4670 CPU
GEFORCE GTX 970 GPU
Power üstünde 432W yazıyor ama acaba bu 500'lük mü oluyor yoksa 432lik mi tam emin değilim donanıma fazla hakim olduğum söylenemez.

Karşılaştığım sorun ise Dead by Daylight oynarken yükleme ekranında birden ekran gidiyor, No Signal hatası alıyorum monitörümde ama arkadan bilgisayar içinde sesler geliyor mesela müzik açıksa ekran gittikten sonra müzik sesi geliyor yani bilgisayar hala çalışıyor ama ekran siyah.İlk başta oyunla alakalı bir problem olduğunu düşündüm
araştırdım bir çok insan da bu sorunu yaşıyormuş. Ama daha sonra Fall Guysta da aynı şey oldu ve Benchmark testi yaparken de aynı olay başıma geldi. Ekran kartımı yeni aldım bir arkadaşımdan. Eski kartım GTX 550 Ti'dı. Böyle bir sorun yaşamadım açıkçası o kartla.Şimdi kartla alakalı bir problem olduğunu sanmıyorum çünkü çok samimi bir dostumdan aldım kartı ve onun bilgisayarında böyle bir problem yokmuş. Araştırma yaptıgımda da PSU'dan kaynaklı olduğu,
Ekran Kartı bağlantılarıyla alakalı olduğunu öğrendim.

Sizce dostlar bu sorun ne ile alakalıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayriyetten 500 GB HDD ve 120 GB SSD kullanıyorum.
bir çözüm buldunuzmu aynı durum benim bilgisayardada var

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
başıma gelmişti ekran kartından dolayıydı sorunum sonra kart çöp olmuştu

Canon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Can
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Ekran kartında belli bir sıkıntı var. Sanırım yükte kapanıyor. Ekran kartında ya beslemede sorun var yada diğer parçalarında.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Wram arızası olabilir ama o yükte kapanırsa oluyordu

Top Bottom