Neler Yeni

Gtx960 pubg mobile donma ve kasma sorunları

Evely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Çelik
Merhabalar, ikinci el masaüstü bilgisayar aldım, genel ekran kartı nvidia gtx 960, işlemci intel İ5 4590 3.30ghz. Genel olarak memnunum ama özellikle pubg mobile de aşırı donma ve kasma sorunu yaşıyorum. Kime sorsam ekran kartın güçlü diyorlar ama basitinden pubg mobile de bile donma oluyor. Ben pek anlamadığım için destek talep ediyorum, işlemcim mi kötü yoksa ekran kartım gerçekten kaldırmıyor mu bu oyunu anlayamadım. Son olarak windows 10 kullanıyorum ve w10 etkileştirilmemiş durumda kullanıyorum bundan da kaynaklanabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,410
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Normal.Pubg mobile emulatör çünkü.

Unidentified

80+ Silver
Merhabalar, ikinci el masaüstü bilgisayar aldım, genel ekran kartı nvidia gtx 960, işlemci intel İ5 4590 3.30ghz. Genel olarak memnunum ama özellikle PUBG mobile de aşırı donma ve kasma sorunu yaşıyorum. Kime sorsam ekran kartın güçlü diyorlar ama basitinden PUBG mobile de bile donma oluyor. Ben pek anlamadığım için destek talep ediyorum, işlemcim mi kötü yoksa ekran kartım gerçekten kaldırmıyor mu bu oyunu anlayamadım. Son olarak windows 10 kullanıyorum ve w10 etkileştirilmemiş durumda kullanıyorum bundan da kaynaklanabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Emulator olduğu için kasması normal.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,860
İsim
.
Merhabalar, ikinci el masaüstü bilgisayar aldım, genel ekran kartı nvidia gtx 960, işlemci intel İ5 4590 3.30ghz. Genel olarak memnunum ama özellikle PUBG mobile de aşırı donma ve kasma sorunu yaşıyorum. Kime sorsam ekran kartın güçlü diyorlar ama basitinden PUBG mobile de bile donma oluyor. Ben pek anlamadığım için destek talep ediyorum, işlemcim mi kötü yoksa ekran kartım gerçekten kaldırmıyor mu bu oyunu anlayamadım. Son olarak windows 10 kullanıyorum ve w10 etkileştirilmemiş durumda kullanıyorum bundan da kaynaklanabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
normal

Evely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal.PUBG mobile emulatör çünkü.
Haklısınız ama internet cafelerde benim pc den düşük özellikli pc ler bile daha iyi performans veriyor. Onları görmemiş olsam burda dert yanmazdım.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bilgisayardan da pubg mobile oynamazsın

Evely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Unidentified

80+ Silver
Haklısın, ama net cafelerde çöp bilgisayarlar bile daha iyi performans veriyor. Orda daha akıcı ve donmadan oynayabiliyorum. Canımı sıkan nokta bu aslında.
Sanırım emulatorlerde ram verme olayı felan vardı.
Ama nasıl rami vereceğini bilmiyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sefa Çınar
sanallaştırma teknolojisini biostan aç

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Maalesef emulator sıkıntıli sisteminizde sıkıntı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sefa Çınar
Bilgisayardan pek anlamıyorum yardımcı olur musun nasıl yapıldığına dair ?
Dostum kusura bakma ogün cevp veremedim biraz geç oldu ama güç olmaz umarım... Pc açılırken f1 veya f2 tuşlarına bas veya anakart modeline göre araştır bios tuşun hangisi ise ona bas sonra oradan system configration veya başka bir şey yazar anakarta göre değişir virtuzulation yazar ya da VT onu açman yeterli olacaktır

Top Bottom