Neler Yeni

Güç kaynağı önerir misiniz

Betos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
Bütçe
5100
Bütcem 5000 TL civarı ekran kartım 4070ti 850w olsun istiyorum vatandan olursa çok iyi olur sıkıntısız iyi bi PSU önerir misiniz

Bünyamina

80+ Gold
Bütcem 5000 TL civarı ekran kartım 4070ti 850w olsun istiyorum vatandan olursa çok iyi olur sıkıntısız iyi bi PSU önerir misiniz
Vatan şartsa bu ürünü değilse bu ürünü al.

Betos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatan şartsa bu ürünü değilse bu ürünü al.
Biraz mecbur hocam biraz video izledim patlıyomuş msi almayın diyenler var sorun olmaz değil mi akım koruması var mı yıldırım falan biraz baktım ama çok zor bilgi bulmak

Bünyamina

80+ Gold
Biraz mecbur hocam biraz video izledim patlıyomuş msi almayın diyenler var sorun olmaz değil mi akım koruması var mı yıldırım falan biraz baktım ama çok zor bilgi bulmak
Her yoruma da inanma hocam. Biraz şüpheci davran. Hadi diyelim bir arkadaşın ürününde sorun çıktı seninkinde olacak diye bir durum söz konusu değil. İkisi de iyi bir ürün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Ryzen
Msi patlamaz kısa devre yapmadığınız sürece isterseniz raajin tek psu alın onu çok beğendim ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet öğretmen değil ya herkes doğru söylemez.

Betos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haklısınız msi olanı alıyorum teşekkür ederimm

Top Bottom