Neler Yeni

Çözüldü✓ 1-2 olmadı 2.5k ya kadar psu önerir misiniz ?

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Mehmetcan İvrendi
Şimdi şöyle söyliyim, ben psu'lardan pek anlamam etmem açıkça söylemek isterim. Dediğiniz gibi 100*200 olmadı300-500 liraya bundan daha daha iyileri var ise elbette önerilere açığım. 4'e yaklaşmadoğı müddet boyunca o fiyatın hakkını verecek ne kadar ürün biliyorsanız eğer atabilirsiniz, tabii ki zamanınız var ise. Ha yok 3k ya bu high power olan iyi ise direkt sizde uğraşmayın bende sizleri meşgul etmiyim)coil whine yok ise tabii ki) sipariş verip geçeyim
Knk istersen Arkadaşın attığını al ama ben olsam bütçem varsa bunu alır geçerdim
Not:Marka sağlam yani işini iyi yapıyor özelliklede M serisi psuları meşhur Türkiyede pek bilinmez + Özelliklerine bak kesonlikle %90 verimlilik tam modüler sıcaklığıda çok iyi ama tabi buodelin yorumlarına çok bakmadım bı bak sorun yoksa al geç

Muhammed0147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
Muhammed Yertüm
Knk istersen Arkadaşın attığını al ama ben olsam bütçem varsa bunu alır geçerdim
Not:Marka sağlam yani işini iyi yapıyor özelliklede M serisi psuları meşhur Türkiyede pek bilinmez + Özelliklerine bak kesonlikle %90 verimlilik tam modüler sıcaklığıda çok iyi ama tabi buodelin yorumlarına çok bakmadım bı bak sorun yoksa al geç
Hocam bence arkadaşların yazdığı güç kaynağı bana yeterli olur. Yanına da r7 5800x3d yi yapıştırıp direkt sipariş edeceğim

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
mecit burak kılıç
high power öneririm 600w 80+gold performance gd serisini kullanıyorum 1 yıl kadar okadar elektrik gitti yüksek yük düşük yük fan sesi vs. banamısın demedi önceki aerocool santral gibi sesi vardı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,321
Üyeler
151,881
Son üye
BluntLofty
Top Bottom