Neler Yeni

Yardım Gümrük ücreti mesajı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet
Kolay gelsin amazon yurtdışından 450tl ürün aldım.10 gün önce dün mesaj geldi paylaşayım onuda mesajin doğruluğu nedir gümrük ücreti varmış 80tl öyle yazıyor doğrumudur değil midir emin olamadım yardımcı olursanız makbule geçer

Ekler

• Screenshot_2024-08-19-13-32-53-709_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2024-08-19-13-32-53-709_com.android.mms.jpg
    63.2 KB · Hit: 69

TRKYRS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tarik YARAS
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik Elektronik
Dolandırıcı link gibi amazon müşteri hizmetlerine yaz onlar güzelce ilgilenirler.

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Erdem BELER
Gümrük ücreti bir vergidir. Vergiler sadece vergi dairesine yatırılır. Kargo satın aldığın zaman ek bir vergi çıkarsa bunu kuryeye ödemek zorundasın. Türkiyede Temu furyası olduğu için herkese böyle mesaj atıyorlardır. Kart bilgileri girdiğin zaman kart bilgilerin çalınacak muhtemel.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Muhammed emin efe
Kolay gelsin amazon yurtdışından 450tl ürün aldım.10 gün önce dün mesaj geldi paylaşayım onuda mesajin doğruluğu nedir gümrük ücreti varmış 80tl öyle yazıyor doğrumudur değil midir emin olamadım yardımcı olursanız makbule geçer
Daha dün kart bilgilerim çalındı linke vs basmadığım halde, uzak dur bu linkten fsdfdsf. Şahsi numaradan atmazlar zaten. Artık saçmalığa bak bu adamlar bilgilere ulaşıp ürün aldığımızı nerden öğreniyor akıl alır gibi değil.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
ptt iöin aynısı başıma geldi dolandırıcılasr hocam isim yazmaz tarih yazmaz hiçbişey yazmaz yani anlaşılır zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Boran Şimşek
Dolandırıcıdır. Ödeme için bilgileriniz yazmanızı isteyecekler ve kartı patlatacaklar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
linke basmadım mesaj geldi direk burda paylaştım alışverişlerimde sanal kart kullanıyorum tedbir amaçlı onunda her kullanımdan sonra siliyorum asıl kartı hiç kullanmadım yinede dikkatli olmak gerekiyor.Amazondan alışveriş sürekli yapıyorum tereddüt ettim acaba olabilirmi diye teşekkürler herkese bilgi için bi dertte kurtardınız 🙂

Top Bottom