Neler Yeni

Gümrüklerde sıkıntı mı var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökhan Zeyrek
Temudan 3 parça ürün sipariş ettim ancak 13 gündür gümrükte durmakta gümrüklerde mi sıkıntı var acaba aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı??

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-08 224615.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-08 224615.png
    23.7 KB · Hit: 51

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Hüseyin Atik
Temudan 3 parça ürün sipariş ettim ancak 13 gündür gümrükte durmakta gümrüklerde mi sıkıntı var acaba aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı??
Ben de yurtdışından ürün aldım gümrükte 10 günden fazla bekledi

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Muhammed emin efe
Eğer kargo mng ile geldiyse yaşadınız diğer firmaların uçakları 3-4 günde bir kalkıyor ve gümrük çok yavaş ama MNG'nin kendi uçakları olduğu için benim kargo aynı gece uçak ile memlekete vardı ve 4 saat sonra gümrükten çıktı. Diğerleri çok yavaş. Onların da anlaşmalı oldukları yerler var çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökhan Zeyrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer kargo mng ile geldiyse yaşadınız diğer firmaların uçakları 3-4 günde bir kalkıyor ve gümrük çok yavaş ama MNG'nin kendi uçakları olduğu için benim kargo aynı gece uçak ile memlekete vardı ve 4 saat sonra gümrükten çıktı. Diğerleri çok yavaş. Onların da anlaşmalı oldukları yerler var çünkü.
Bendeki şirket we worldexpress takip kısmında da sadece o var mng falan yok tahmini ne kadar sürer

Top Bottom