Neler Yeni

Yardım *doluşun beyler eğlence var GÜNCELLENDİ* BRAWL STARS HESABI İLE İLGİLİ

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
3 5 kuruş için değmezdi...

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
2022 yılında o zamanlar yakın olduğum bir kız arkadaşımdan valorant hesabını satın almıştım 5 bin TL gibi bir rakama ve çok da fazla skin vesaire aldım. Kendisi evlenmiş eşiyle birlikte valorant giricekmiş rica etti verebilir misin diye ben de hesap zaten senindi girebilirsin sorun yok demiştim.

Maili falan aldığım halde üzerime istese kötü biri olsa geri çekerdi fakat ricada bulundu.
Kısaca hesabı sattığın kişinin kim olduğuna göre değişir.
Aynı şekilde satın alan taraf için de satan kişinin kim olduğu değişir güvenmediğin birine asla verme.

Bimmerx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Sh900
Bilen bilir. Ben yakın zamanda Brawl Stars hesabımı sattım. Çok oynamasam da bende bir üzüntü oluştu. Supercell desteğe hesabım çalındı olarak şikayet edip alabilirim hesabı ama kendime yakıştıramıyorum. Adamdan istesem garip olur. Vermek istemiyor zaten. Ben hesabı kitleyip adama parasını geri atsam sonra hesabı geri alsam şerefsizlik mi yapmış olurum? Kafam karıştı.

*Güncellendi*
Bu enayi adam banlatmış hesabı. Parayı geri istiyor. Vermeli miyim?
@Realhas the Great @kanon @dutemo @Perma Yİyecek Birisi @Ciri çok da fazla etiket atmayayım herkese gören görür. Ne yapayım?

Ek Güncelleme
Bu adam tehdit edip para istiyor. Vermiyecem parasını falan. Oyun hesabı iadesi diye bir şey mi var
senin banlatmadığın ne malum

The GodFather

80+ Silver
bu nasıl mantık. ramazan ayındayız birde. yakıştıramadım yazık...

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bilen bilir. Ben yakın zamanda Brawl Stars hesabımı sattım. Çok oynamasam da bende bir üzüntü oluştu. Supercell desteğe hesabım çalındı olarak şikayet edip alabilirim hesabı ama kendime yakıştıramıyorum. Adamdan istesem garip olur. Vermek istemiyor zaten. Ben hesabı kitleyip adama parasını geri atsam sonra hesabı geri alsam şerefsizlik mi yapmış olurum? Kafam karıştı.

*Güncellendi*
Bu enayi adam banlatmış hesabı. Parayı geri istiyor. Vermeli miyim?
@Realhas the Great @kanon @dutemo @Perma Yİyecek Birisi @Ciri çok da fazla etiket atmayayım herkese gören görür. Ne yapayım?

Ek Güncelleme
Bu adam tehdit edip para istiyor. Vermiyecem parasını falan. Oyun hesabı iadesi diye bir şey mi var
Banlattığı şeye iademi olur *** söylettirecek beni şimdi

Tuhoiisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Utku Koçak
hesap satmak yasak zaten diye biliyorum (benimkide satarken fazla giriş olduğu için ban yedi) parasını geri vermene gerek yok alınca onun sorumluluğuna geçiyor zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,759
Üyeler
140,695
Son üye
Wendas
Top Bottom