Neler Yeni

Gündem / KORANA VİRÜS

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
Herkeze Allah Uzun Ömür Ve Sağlık Versin Arkadaşlar Umarım İyisinizdir. Malum Gündem KORANA VİRÜS Ve Çok Zor Günlerden Geçiyoruz Dışarı Çıkamama, Birden Doların Artması ve Ülkemizdeki Bazı Durumlar Ama Bu Çinden Geldi Neden Kimse Çini Sorgulamıyor [ABD'den Başka]
Abi Yarasa Yenirmi Yılan Yenirmi Hem Böyle Virüsün Geleceğini Biliyorlardı Madem Ozaman Neden Tedbir Almadılar Ve Tüm Ülkeye Sorun Çıkardılar.

Neyse Onu Bunu Boşverelimde Dua Edelim Şu Virüs Derdi Bitsin.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Virüse sövmek yasak mı? Bir şey deneyecem de ona göre

Veunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan aşık
Adamlar bizi dinlemediniz hemen karantina önlemi almalıydınız diyorlar çıkıyorlar
Bir yerde gördüm ne kadar doğru bilmiyorum salgının başladı vuhan da 2008 ya da 2012 de doktor paylaşmış şey diyordu "burada çok fazla insan yapımı virüs bulunuyor" haberlere kadar çıkmış ama hemen kaldırmışlar ortadan

Uzun lafın kısası bana kalırsa tamamen bilerek yapıldığını düşünüyorum

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adamlar bizi dinlemediniz hemen karantina önlemi almalıydınız diyorlar çıkıyorlar
Bir yerde gördüm ne kadar doğru bilmiyorum salgının başladı vuhan da 2008 ya da 2012 de doktor paylaşmış şey diyordu "burada çok fazla insan yapımı virüs bulunuyor" haberlere kadar çıkmış ama hemen kaldırmışlar ortadan

Uzun lafın kısası bana kalırsa tamamen bilerek yapıldığını düşünüyorum
Annem'de bunlar bilerek yapmış diyor sırf yaşlılar dünyadan kalksın yeni nesil getirmek için bunlar yapılmış

Veunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan aşık
Yaşlılar için mi pek bilemem 😂 ama adamlar zaten kalabalık bir ülkeydi insanin içine kuşku düşmüyor değil

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşlılar için mi pek bilemem 😂 ama adamlar zaten kalabalık bir ülkeydi insanin içine kuşku düşmüyor değil
Kıyametin alameti gibiler Kuranda Vahşi Hayvan Beslemek Yemek Yasak Diyor bunlar yılan yiyor.

Top Bottom