Neler Yeni

Gürcistandan oyun alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
Şimdilik aklımda oyun yok. Ama sık sık Trabzon'a gidiyoruz ve bazen Batum'a da gidiyoruz. Cd li oyunlar ucuz. Bunlar tamamen Gürcüce yama mı olur yoksa ayarlar kısmında Türkçe yapılır mı ya da Cihaz dilinde (PlayStation'umun dilinde) mi olur. Yurt dışından oyun alanınız oldu mu. 2. Olarak orada ssd ler ve ps vr 2 de ucuz. Gümrükte problem çıkartırlar mı. Ps 5 alırken problem çıkmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,750
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Şimdilik aklımda oyun yok. Ama sık sık Trabzon'a gidiyoruz ve bazen Batum'a da gidiyoruz. Cd li oyunlar ucuz. Bunlar tamamen Gürcüce yama mı olur yoksa ayarlar kısmında Türkçe yapılır mı ya da Cihaz dilinde (PlayStation'umun dilinde) mi olur. Yurt dışından oyun alanınız oldu mu. 2. Olarak orada ssd ler ve ps vr 2 de ucuz. Gümrükte problem çıkartırlar mı. Ps 5 alırken problem çıkmadı
hocam valizinizi bile arayıp bulsalar benim bildiğim 450euro altına vergi kesemiyorlar o yüzden sorun olacağını sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
hocam valizinizi bile arayıp bulsalar benim bildiğim 450euro altına vergi kesemiyorlar o yüzden sorun olacağını sanmıyorum
Yani bence de hiçbir sey olmaz Ps 5 e bir şey dememişlerdi ama başka aletlere başka kanunları olabilir diye sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muhtemelen günübirlik olur valize gerek olmaz zaten trabzon batum arası çok kısa 4 kez gidip gelmişliğimiz var

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,750
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Yani bence de hiçbir sey olmaz Ps 5 e bir şey dememişlerdi ama başka aletlere başka kanunları olabilir diye sordum

Muhtemelen günübirlik olur valize gerek olmaz zaten trabzon batum arası çok kısa 4 kez gidip gelmişliğimiz var
Fişyatları uygunsa ki uygun bende birkaç video izlemiştim batumla alaklı teknoloi gerçekten ucuz batumda getirmenizi öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ahmet

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,750
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
hayır yanlışım yoksa o sınır 150 o sınırın üstündeyse mali müşavir tutmadan hiçbir şekil geçiremiyorsun
150 euro internet siparişlerinizde hocam yurtdışından kendiniz getiriyorsanız sınır 450 euro

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
Teşekkürler. Peki oyun hangi dil olur

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Bir ürün iki ürün olunca laf etmezler ama bariz şekilde satmak için getirilmiş toplu ürünleri engellerler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,872
Üyeler
142,833
Son üye
Zwick
Top Bottom