Neler Yeni

Güvenli Mod Parola Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atilla Alkız
Bilgisayar siyah ekran vs veriyordu ana hamlelerde; örneğin her nvidia denetim masasını açtığımda ordan işlem yaptığımda vs 2 3 saniye ekran siyah oluyor ve geliyordu. Neyse ddu indireyim dedim güvenli modu açtım falan ama msconfig yazıp açtım tikledim vs vs. Deniyorum oturumuma girmiyor (yönetici oturum) şifre yanlış hatası veriyor, abimin oturumuna girdim internet yok onda da. Sonra internetle güvenli mod açtım ama hiç bir şekilde kendi oturumuma giremiyorum ve oradan işlem yapamıyorum çünkü ne yapmak istesem benim oturumumun şifresini istiyor. Ne yapabilirim? Güvenli modu kapatmak istiyorum.
(Win 10)

Enes koru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes koru
Aynı sorun bende de var çözebildin mi ben hala parola ekranını geçemedim her zaman şifre yanlış diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atilla Alkız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bende de var çözebildin mi ben hala parola ekranını geçemedim her zaman şifre yanlış diyor
eski şifrelerden yaz bro valla klavyeye vurarak falan yaptım bi şifre oldu valla.

Enes koru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes koru
Reis adamsın valla tüm şifreleri denedim adamsın bir de ekran kapanma sorunu bende de var çözdün mü çözdüysen nasıl çözdün

KaiZz5437

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KaiZz
Bilgisayar siyah ekran vs veriyordu ana hamlelerde; örneğin her nvidia denetim masasını açtığımda ordan işlem yaptığımda vs 2 3 saniye ekran siyah oluyor ve geliyordu. Neyse ddu indireyim dedim güvenli modu açtım falan ama msconfig yazıp açtım tikledim vs vs. Deniyorum oturumuma girmiyor (yönetici oturum) şifre yanlış hatası veriyor, abimin oturumuna girdim internet yok onda da. Sonra internetle güvenli mod açtım ama hiç bir şekilde kendi oturumuma giremiyorum ve oradan işlem yapamıyorum çünkü ne yapmak istesem benim oturumumun şifresini istiyor. Ne yapabilirim? Güvenli modu kapatmak istiyorum.
(Win 10)
Microsoft hesabının şifresini dene

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,097
Üyeler
152,179
Son üye
isimsizkullanıcı35
Top Bottom