Neler Yeni

Çözüldü✓ güvenlik HDD disi ni depolama alanı olarak kulanıla bilirmiyim

[TR]KAYY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
osman kaya
1 TB m2 ssd dim varm ama büyük programlar kulandım için alan yetmiyor güvenlik HDD 2TB var depolama alanı olarak kulansam sistemde bi sıkıntıya (kasmalar donmalar vb. ) yada kötü bir nedene yol acarmı
yardımlarınız için teşekür ederim <3

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
1 TB m2 ssd dim varm ama büyük programlar kulandım için alan yetmiyor güvenlik HDD 2TB var depolama alanı olarak kulansam sistemde bi sıkıntıya (kasmalar donmalar vb. ) yada kötü bir nedene yol acarmı
yardımlarınız için teşekür ederim <3
Konu başlığını tam anlayamadım güvenlik falan yazmışsın da eğer sorunuz ''Sistemde SSD varken depolama için HDD taksam sorun yaşar mıyım?'' ise hayır bi sorun yaşamazsınız 15 yıllık PC'deki HDD'yi 2 senelik PC'ye taktım bi problem yaşamadım. Ha sadece HDD'ye yüklediğin oyunlar biraz geç açılır onun haricinde sisteminde bi problem yaşanmaz. Ancak içinde Windows var mı yok mu belirtmen lazım, veya sağlam mı? Bozuk mu? Yardımcı olurlar.

[TR]KAYY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
osman kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu başlığını tam anlayamadım güvenlik falan yazmışsın da eğer sorunuz ''Sistemde SSD varken depolama için HDD taksam sorun yaşar mıyım?'' ise hayır bi sorun yaşamazsınız 15 yıllık PC'deki HDD'yi 2 senelik PC'ye taktım bi problem yaşamadım. Ha sadece HDD'ye yüklediğin oyunlar biraz geç açılır onun haricinde sisteminde bi problem yaşanmaz. Ancak içinde Windows var mı yok mu belirtmen lazım, veya sağlam mı? Bozuk mu? Yardımcı olurlar.
güvenlik HDD desi küvenlik kameraları için olan 7/24 calışan HDD ler sürekli kapat ac yapma sonucunda bozulup verilerim içinde kalır diye korkuyorum bi sıkıntı olmazsa neden kulanmıyım
GÜVENLİK HARDDİSK 2TB 7200RPM SATA3 64MB WESTERN DIGITAL BLACK

En Ucuz %20 1.725,00 TL +2 FİYAT Ürüne Git (+2)Fiyat grafiği

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
güvenlik HDD desi küvenlik kameraları için olan 7/24 calışan HDD ler sürekli kapat ac yapma sonucunda bozulup verilerim içinde kalır diye korkuyorum bi sıkıntı olmazsa neden kulanmıyım

En Ucuz %20 1.725,00 TL +2 FİYAT Ürüne Git (+2)Fiyat grafiği
Anladım, bu konu hakkında çok fikrim yok. Özellikleri gayet iyi. Öğlen saatlerine doğru konuyu tekrar yükseltirseniz yardımcı olacaklardır.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Depolama olarak kullanılır niye kullanılmasın. Bağla hızına bak iyiyse devam edersin. Güvenlik HDD sini kullanmama gibi bir şey olmaz ki, dayanıklı hddler zaten ama hızları ssd veya m2ler gibi tatmin etmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,162
Üyeler
154,878
Son üye
Douwey
Top Bottom