Neler Yeni

gym için protein tozu önerisi

Receb İvedik

80+ Bronze
arkadaşlar merhaba . 6 aylık salon üyeliği aldım . çok zayıf olduğum için protein tozu gibi ürünlere ihtiyaç duyuyorum .

şuan evde paketi açılmamış bundan var ve yeterli olmadığını düşünüyorum. pre workout , creatin vs almak istiyorum ve neyin nasıl olduğu hakkında bilgim yok . 1.84 boyunda 58 kiloyum ( aşırı zayıfım ) formlu bir biçimde kilo almak istiyorum haftada 4-5 gün gidicem salona . yardımınıza ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

BeKo'O

80+ Silver
Küçük bi tavsiye vereyim kanka, ilk 3-4 ay hiç bulaşma kendine sağlam bir yemek düzeni oluştur ne bulursan ye ev yemeği ye, vücudunu ham halinden çıkar biraz kütle al sonra alırsın kreatinden başlarsın sonra protein tozunu alırsın. Marka olarak sırasıyla Protein Ocean, Hardline, Muscle Balance Nutrition ve Hıq tavsiye edebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Bilal Yüksel
Küçük bi tavsiye vereyim kanka, ilk 3-4 ay hiç bulaşma kendine sağlam bir yemek düzeni oluştur ne bulursan ye ev yemeği ye, vücudunu ham halinden çıkar biraz kütle al sonra alırsın kreatinden başlarsın sonra protein tozunu alırsın. Marka olarak sırasıyla Protein Ocean, Hardline, Muscle Balance Nutrition ve Hıq tavsiye edebilirim
kesinlikle katılıyorum 3 4 ay boyunca toza heveslenip bulaşma paran cebinde kalsın yemek ye bol bol 1 2 ay geçer baktın kilo almakta zorlanıyosun gainer alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar merhaba . 6 aylık salon üyeliği aldım . çok zayıf olduğum için protein tozu gibi ürünlere ihtiyaç duyuyorum .

şuan evde paketi açılmamış bundan var ve yeterli olmadığını düşünüyorum. pre workout , creatin vs almak istiyorum ve neyin nasıl olduğu hakkında bilgim yok . 1.84 boyunda 58 kiloyum ( aşırı zayıfım ) formlu bir biçimde kilo almak istiyorum haftada 4-5 gün gidicem salona . yardımınıza ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
creatin falan pre workout dostum hiç gerek yok yeni başlamışsın önce bi full body çalış 2 ay sonra splite geç ondan sonra tozlara bakarsın vücudunun gelişimine göre ama diyorsan yok ben alıcam toz falan gainer alabilrisin kilo almak için bire bir

Logithx

80+ Bronze
Çokta protein tozuna alışma iyi bir diyet zaten kilo almanı sağlayacaktır protein alımının yetersiz olduğu günlerde tozu kullanabilirsin ilerleyen dönemlerde creatin kullanımına başlayabilirsin..

Receb İvedik

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kesinlikle katılıyorum 3 4 ay boyunca toza heveslenip bulaşma paran cebinde kalsın yemek ye bol bol 1 2 ay geçer baktın kilo almakta zorlanıyosun gainer alabilirsin

creatin falan pre workout dostum hiç gerek yok yeni başlamışsın önce bi full body çalış 2 ay sonra splite geç ondan sonra tozlara bakarsın vücudunun gelişimine göre ama diyorsan yok ben alıcam toz falan gainer alabilrisin kilo almak için bire bir
hocam o zaman bendekini hiç açmayayın önerebileceğiniz ürün var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Bilal Yüksel
o açılmamış protein tozu hani evde boş boş duruyosa kullan fatsecret diye bir uygulama var oradan tek tek gün içinde ne yediğini yaz günlük aldığın kalori harcadığın kalorinin 500 ve üstündeyse kilo alabilirsin kalorilerini ona göre hesapla

he ama sana tavsiyem boyuna göre kilon aşırı zayıf ben de 180 58kg ydim 72 oldum 3 ayda sporla beraber ne bulduysam yedik kirli mirli bakmadım tabi yağ da alıyosun ama bi ege fitness sözü der ki zarganaysan yiyeceksin kardeşim

heromega ve hiq gainerlarına bakabilirsin

BeKo'O

80+ Silver
İlk başla kanka 3 ayını doldur sonra ( o süre zarfında çinko-multivitamin hapları takviyeleri alabilirsin yeterli ve kararında) sonra kreatin takviyesine başlarsın her gün 1 ölçek ile, sonrasında bi 3 ila 4 ay doldurduktan sonra kendine sıkı bir beslenme düzeni, vitamin alımı, supplement alımı programı yaparsın böyle devam edersin. Vitamin için aromalı damlalar falan da var bir çok kişinin kullandığı onları tavsiye edebilirim.

Receb İvedik

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bu seti almalı mıyım yoksa başka ürünler mi alayım marka farketmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Bilal Yüksel

bu seti almalı mıyım yoksa başka ürünler mi alayım marka farketmez
bu marka çöp tadı falan da iyi bu paraya hiq al daha iyi he diyorsan bütçem kısıtlı falan heromega ya da protein ocean kullan protein oceanı para anlamında sıkıntı çekiyosan kullanabileceğin marka eğer paran varsa bu marka yerine hiq ya da heromega falan önerebilirim

Receb İvedik

80+ Bronze
bu marka çöp tadı falan da iyi bu paraya hiq al daha iyi he diyorsan bütçem kısıtlı falan heromega ya da protein ocean kullan protein oceanı para anlamında sıkıntı çekiyosan kullanabileceğin marka eğer paran varsa bu marka yerine hiq ya da heromega falan önerebilirim
hocam 3 kg gainer alıcam diğer ürünlere karar vermedim belli bir seviyeye çıkana kadar whey i açicam bana ne önerebilirsiniz . gainer ve creatin almayı düşünüyorum ilk planda bunlar olacak belki glutamin ve bcaa da alırım bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Bilal Yüksel
hocam 3 kg gainer alıcam diğer ürünlere karar vermedim belli bir seviyeye çıkana kadar whey i açicam bana ne önerebilirsiniz . gainer ve creatin almayı düşünüyorum ilk planda bunlar olacak belki glutamin ve bcaa da alırım bilmiyorum
dostum bak yeni başlamışsın hele bi dur creatin bcaa glutamini hemen karıştırma ben biliyorum özellikle spora yeni başlayanlar hemen toz almak istiyolar ama emin ol parana değmez güzelce normal bir şekilde yemeğini yiyip 2 3 ay boyunca yap o protein tozunu da kullanırsın baktın 1 2 ay boyunca çok kilo alamadın git gainer al hiq marka gainerini öneririm

dostum bak yeni başlamışsın hele bi dur creatin bcaa glutamini hemen karıştırma ben biliyorum özellikle spora yeni başlayanlar hemen toz almak istiyolar ama emin ol parana değmez güzelce normal bir şekilde yemeğini yiyip 2 3 ay boyunca yap o protein tozunu da kullanırsın baktın 1 2 ay boyunca çok kilo alamadın git gainer al hiq marka gainerini öneririm
sonrasında kilon bi 70 e falan çıksın creatinini alırsın glutamin alma değmez parana kendimden biliyorum bi 3 4 ay boyunca düzenli olarak yap kilon da iyi seviyelere gelsin creatinini alırsın creatin alırken monohidrat olmasına özen göster

no-name

80+ Silver
Hiq ile heromega beraber yazılamaz, hiq en kalitelilerden, geçenki indirimden heromega alanları gördük forumda konusu vardı oradan bakabilirsinziiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Bilal Yüksel
Hiq ile heromega beraber yazılamaz, hiq en kalitelilerden, geçenki indirimden heromega alanları gördük forumda konusu vardı oradan bakabilirsinziiz
fp olarak düşündüm geçen indirimde baya sağlam indirim almıştı 300g creatin aromalı 250 ye geliyodu hiq kaliteli kesinlikle ama overrated fiyatlar reklamdan dolayı fiyatları baya yüksek testo taylan iyi reklamını yaptı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,734
Üyeler
140,693
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom