Neler Yeni

H2002D vs H2002P Hangisi Alınır

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,781
İsim
Hacı
P olan USB P alabilirsiniz.

Pamuter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Demir
Onu istedim kankam bakicaz artik
Hocam kusura bakmayın konuyu tekrar aktif ediyorum ama bende alacağım için sorum olacak. Eğer aldıysanız memnunmusunuz ve mikrofon kalitesi iyi mi ? İki modelin arasında mikrofon kalitesi farkı var mı ?

Mergen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kusura bakmayın konuyu tekrar aktif ediyorum ama bende alacağım için sorum olacak. Eğer aldıysanız memnunmusunuz ve mikrofon kalitesi iyi mi ? İki modelin arasında mikrofon kalitesi farkı var mı ?
Fazlasıyla memnunum valla beklediğimden iyi çıktı. Mikrofonu da gayet yeterli tatmin edecektir. Diğer modeli bilmediğim için bişey diyemem fakat yt de ikisininde incelemeleri var bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yiğit Yavuz
Bende ilk çıkan siyah modeli var.Mart 2022 de aldım.Pedleri çok rahat ama soyulmaya başladı bitti nerdeyse.Onun dışında kafayı hiç rahatsız etmeyen bi kulaklık,pedleri de öyle.Ürün sanal 7.1 ama 53mm sanırım sürücüleri var gayet iyi.Jak çevirici ile geliyor mik kullanmak için çevirici kullanmanız gerek.Onun dışında sesleri gayet iyi iyi bir oyuncu iseniz sesin tam nerden geldiğini nokta atışı anlarsınız.Kulaklık alınabilir gamepower almaktan daha faydalı en azından.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
oyuncu iseniz sesin tam nerden geldiğini nokta atışı anlarsınız.Kulaklık alınabilir gamepower almaktan daha faydalı en azından.
Zamanında rampage ve gamepower gibi markalar kullandım, oyunlarda düzgün ses kasamıyorum sanıyordum. Arkadaşlar bana kulaksız derdi, bu kulaklığa geçince sorunun kulaksız olmamdan değil de kulaklıksız olmamdan anladım :D baya fark etti. Özellikle mikrofonunu fazlasıyla söküp çıkaran birisiyim ve bir sorun yaşamadım. (7 ayı geçti kullanalı)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,764
Üyeler
142,172
Son üye
yussee
Top Bottom