Neler Yeni

HAARP Gemisi istanbul kıyılarındaymış ve bu haftalarda deprem olacağı söyleniyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sorun şurda bunu normal sıradan bir insan dese ciddiye almazdım da bahsettiğim adam arkası sağlam adam zaten çok ısrar etmi çıkmamı ve baktığımda ailesi ile şuan antalyadalar tedirgin oldum sonuçta her söylenen söze inansak bende akp ye verirdim.
Kanka peki başka ne biliyor? Mesela Ümit Özdağ'a ve Sinan Ateş'e ajan diyor mu?

Farex

80+ Bronze
Siyasetçi olunca normal insan olunmyor mu?
Öyle değil herşeyi bilmişler varya yalan yanlış bilgilerle sağdan soldan duydukları ile yalan yanlış konuşan falan sıradan insanlardan bahsediyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka peki başka ne biliyor? Mesela Ümit Özdağ'a ve Sinan Ateş'e ajan diyor mu?
Doların artacağını falan hep bilioyrdu altın falan bazen hisse tavsiyesi veriyor du yönlendiriyor du onun sayesinde çok güzel kazançlar elde ettim bana arsa aldırttı ve o arsalar çok yükseklere gitti örnek şuan istanbulda evim var bana tutmamı söyledi oralara kentsel dönüşüm yakın zamanda gelecekmiş girsin sat araplara alıcı bulurum sana demişti mesela .

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Araştırdım da bu kadarı tesadüf mü 99 depreminde aynı şekilde haarp gemisi vardı 6 şubat depreminde de vardı yani bu kadarı tesadüf mü şuan istanbul çevresinde ve bana kalırsa orada arapların çok yeri var ve o haarp gemisinin böyle bişi yapmalarına izin vermezler ülkeyi satıyorlar zaten istanbul hariç her yeri yıkarlar istanbula dokunmazlar bana kalırsa.
Hocam lütfen böyle saçmalıklara inanmayın.
Gidin Tarihi araştırın komplo teorileriyle bir yere varamazsınız.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,178
Üyeler
147,298
Son üye
ilkerbilgin14
Top Bottom