Neler Yeni

Çözüldü✓ Haberler ve İlgi Alanları Çok Ram Yiyor

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Windows 10 kullanıyorum sistem 1aylik ama 2kez haberler ve ilgi alanlarınin çok ram kapladığıni gördüm az önce death stranding dehşet kasiyodu ve beni oyundan attı sonra gow girdim orda da yeterli ram yok dedi ondan sonra fark ettim Ramin %80i haberler kapliyo yani 12gb. Bir kez daha böyle oldu görev yöneticisinden kapattım sorun düzeldi ama yok mu bu haberleri kapatmanın yolu bilgisayara virüs girdiğini de sanmıyorum korsan oyun indirmedim ve sadece 2kez yaptı bunu ilk yapısı da 1-2hafta önce yani her gün olan bir şey de değil. Nedenini söyler misiniz forumda aynı sorunu yaşayan baskalarini da görmüştüm

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
Windows 10 kullanıyorum sistem 1aylik ama 2kez haberler ve ilgi alanlarınin çok ram kapladığıni gördüm az önce death stranding dehşet kasiyodu ve beni oyundan attı sonra gow girdim orda da yeterli ram yok dedi ondan sonra fark ettim Ramin %80i haberler kapliyo yani 12gb. Bir kez daha böyle oldu görev yöneticisinden kapattım sorun düzeldi ama yok mu bu haberleri kapatmanın yolu bilgisayara virüs girdiğini de sanmıyorum korsan oyun indirmedim ve sadece 2kez yaptı bunu ilk yapısı da 1-2hafta önce yani her gün olan bir şey de değil. Nedenini söyler misiniz forumda aynı sorunu yaşayan baskalarini da görmüştüm
kapatma tuşu var knk?

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözümü benimle paylaşırsan çok memnun olurum aksi halde yeni konu açacağım
Ben de aynı sorunu yaşıyorum.Konuyu takip edeceğim.
Denetim çubuğunda sağ alt kısımda ses açma kapama yeri var ya onun biraz solunda haberler ve ilgi alanları var mousela üstüne geldiğinde haberler falan çıkıyo onun üstüne tıklayıp kapat diyosun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
948,535
Üyeler
149,404
Son üye
Schwalwe