Neler Yeni

Hacettepe veya Gazi Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı Okunur mu ?

Dejour

80+ Bronze
Meslek Lisesinden mezun oldum , Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Dalı'nı Okul birinciliği ile bitirdim , Alanımla ilgili olarak Gazi veya Hacettepe'de Bilgisayar Programcılığı okumayı düşünüyorum.
Sizce mantıklımı ? , DGS'den Mühendisliğe geçiş gibi bir planım yok. Çünkü AYT Sayısal derslerim pekte iyi değil.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,275
İsim
Semih Boran
Okunur mu bilmiyorum ama Gazi'ninki şehir merkezinde değil, Kahramankazan yani Kazan'da. Aydın köyü yani mahallesinde oluyor. İstanbul yolunun dibinde, Kazan merkezinin de neredeyse dibinde.

Dejour

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki Hacettepe'deki hakkında görüşleriniz nedir hocam ?
Kahramanmaraşta yaşıyorum ve Bulunduğum şehirde benim puanıma yeten ve Bilişim ile ilgili bölüm olarak Dijital Oyun Tasarımı (İstiklal ÜNİ) var ama alanım fazla dışında olduğu için ve işsizlik ihtimali fazla olduğu için vazgeçtim , Onun yerine Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümünü istemiştim ama derslerinde Meslek Lisesi öğrencisine göre Ağır denilebilecek Matematik derslerinden dolayı vazgeçtim.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,275
İsim
Semih Boran
Peki Hacettepe'deki hakkında görüşleriniz nedir hocam ?
Kahramanmaraşta yaşıyorum ve Bulunduğum şehirde benim puanıma yeten ve Bilişim ile ilgili bölüm olarak Dijital Oyun Tasarımı (İstiklal ÜNİ) var ama alanım fazla dışında olduğu için ve işsizlik ihtimali fazla olduğu için vazgeçtim , Onun yerine Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümünü istemiştim ama derslerinde Meslek Lisesi öğrencisine göre Ağır denilebilecek Matematik derslerinden dolayı vazgeçtim.
O da şehir merkezinde değil. Sincan'da fakat şehir merkezinden uzak bir yerde, Başkent OSB'de. Malıköy'de oluyor. Burası Ankara şehir merkezi ile Polatlı arasında kalan bir yer. İkisi de şehir dışında fakat Kazan'daki daha kolay olabilir ulaşım falan olarak.

Dejour

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam en çok şaşırdığım şey Bu Meslek Yükseokullarının neden Merkeze yapılmadığı. Sanırsam Öğrencilerin okumasını istemiyorlar.
Ulaşımı sıkıntı olması çok kötü oldum hocam. Sizce hangi bölümleri tercih etmeliyim ?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,275
İsim
Semih Boran
Hocam en çok şaşırdığım şey Bu Meslek Yükseokullarının neden Merkeze yapılmadığı. Sanırsam Öğrencilerin okumasını istemiyorlar.
Ulaşımı sıkıntı olması çok kötü oldum hocam. Sizce hangi bölümleri tercih etmeliyim ?
Rant için olabilir. Sıralamanız nedir peki?

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Yunus Şahin
Okunur mu bilmiyorum ama Gazi'ninki şehir merkezinde değil, Kahramankazan yani Kazan'da. Aydın köyü yani mahallesinde oluyor. İstanbul yolunun dibinde, Kazan merkezinin de neredeyse dibinde.

Sende mi orada okudun yoksa? Yoksa orada okumayanın bileceği yer değil. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
DARK
Hacettepe ulaşım olarak rahat denebilir sadece süresi oturduğun yere göre uzayabilir okul gerçekten okuduğunu hissettiriyor sana kalmış gerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
DARK
zaten iki bölgesi var var hacattepenin biri şehir merkezine yakın diğeri dağ başı
ve ikiside ulaşım konusunda iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,958
Üyeler
150,014
Son üye
Oxcat1
Top Bottom