Neler Yeni

Hacklendim lütfen yardımcı olun

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yarım saat önce hacklendim bilgisayar sesinden selamın aleyküm dedi. Hiçbir medya vs açık değildi. Direkt bilgisayarı kapadım fakat her kapattığımda tekrar açıldı sanırım BİOS a erişti neyse fişi çektim modemi reseriedim. Anakartımda bios flashback yaptım. Tüm diskleri çıkardım.Öbür bilgisayardan sıfırlayacağım diskleri. Forumu bırakmıştım fakat bu konuda yardıma ihtiyacım var . Lütfen yardımcı olacak yorumlar yapın. Bilen kişileri etiketleyin.

samet4747

80+ Platinum
Yarım saat önce hacklendim bilgisayar sesinden selamın aleyküm dedi. Hiçbir medya vs açık değildi. Direkt bilgisayarı kapadım fakat her kapattığımda tekrar açıldı sanırım BİOS a erişti neyse fişi çektim modemi reseriedim. Anakartımda bios flashback yaptım. Tüm diskleri çıkardım.Öbür bilgisayardan sıfırlayacağım diskleri. Forumu bırakmıştım fakat bu konuda yardıma ihtiyacım var . Lütfen yardımcı olacak yorumlar yapın. Bilen kişileri etiketleyin.
Yeniden windows yükle bence,

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Bios pilini de çıkar bir şey yaparsa taktıktan sonra en azından sıfırlanmış olsun

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hangi hacker sa derki ben onu anlamaya çalışıyom

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Windowsu Baştan kur ve CMOS Reset at her şey düzelir

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Modemini sıfırla ip adresin değissin

Top Bottom