Neler Yeni

Hacklendim yardım eder misiniz

EfoWars

80+ Bronze
Arkadaşlar bundan yaklaşık 1 hafta önce internetten müzik tarzı bişey indirirken farklı bi dosya inmişti çok takmadım denetim kaydına falan baktım bir şeyler gözükmüyodu aynı gün içerisinde google chrome 4 adet uzantı eklendi ve tüm mail hesaplarım google youtube hepsini adam kullanabiliyodu ve o hesaplara bağlı instagram vs steam dahil olmak üzere tüm her şeyin şifresini değiştirdim 1 hafta boyunca bişey yoktu ama bugün steamde adam envanterimi full satıp kendine para aklamış format atsam ne kadar çözüm olur bana tavsiye verir misiniz
Öncelikle sistemini formatla sonra bütn hesaplarına çift faktörlü doğrulamayı etkinleştir (bunu mümkünse authy ile yap). Sonra bütünm hesaplarının şifresini bitwarden ile değiştir. Steama vs yaz belki yardım ederler. Bundan sonra da ssaçma sapan yerlerden müzik indirme, spotfy falan kullan zaten papara vs uygulamalar yarısını veriyor ücretinin.

Cankmkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Can
Öncelikle sistemini formatla sonra bütn hesaplarına çift faktörlü doğrulamayı etkinleştir (bunu mümkünse authy ile yap). Sonra bütünm hesaplarının şifresini bitwarden ile değiştir. Steama vs yaz belki yardım ederler.
hocam authy biraz açar mısınız

EfoWars

80+ Bronze
Öncelikle sistemini formatla sonra bütn hesaplarına çift faktörlü doğrulamayı etkinleştir (bunu mümkünse authy ile yap). Sonra bütünm hesaplarının şifresini bitwarden ile değiştir. Steama vs yaz belki yardım ederler. Bundan sonra da ssaçma sapan yerlerden müzik indirme, spotfy falan kullan zaten papara vs uygulamalar yarısını veriyor ücretinin.
Dediklerimi hemen yapman lazım. pc ni formatlarken telefonunfan hesaplarına gir ve oradan hepsine çift faktörlü ekle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam authy biraz açar mısınız
Google play/app store'a yaz authy diye. Çift faktörlü kimlik doğrulama uygulamalarının en iyisi. Ayarlarından buluta şifrelenmiş bir şekilde yedekleyebilirsin de.

Ve sağ üst kısımdan list mod a almanı tavsiye ederim.

Hocam bir de rufus ile formatla. En temiz öyle formatlarsınç Nasıl yapacağını merak edersen anlatırım.

Cankmkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Can
Dediklerimi hemen yapman lazım. pc ni formatlarken telefonunfan hesaplarına gir ve oradan hepsine çift faktörlü ekle.

Google play/app store'a yaz authy diye. Çift faktörlü kimlik doğrulama uygulamalarının en iyisi. Ayarlarından buluta şifrelenmiş bir şekilde yedekleyebilirsin de.

Ve sağ üst kısımdan list mod a almanı tavsiye ederim.

Hocam bir de rufus ile formatla. En temiz öyle formatlarsınç Nasıl yapacağını merak edersen anlatırım.
formatı biliyorum rufus ile onda sıkıntı yok şu illetten kurtuluym başka bişey istemiyorum 1 haftada max zararı verdi bana

Arkadaşlar nerden hacklendiğimi buldum chrome webview ile tüm kontrolleri sağlıyor arkadaş telefonumda webvievi nasıl devre dışı bırakırım

Son düzenleme:

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
hangi siteyi kullandın? Yanlışlıkla gidip oradan indirmim

Cankmkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Can
hangi siteyi kullandın? Yanlışlıkla gidip oradan indirmim
kanka siteyi hatırlamıyorumda bitane youtube videosu izliyodum orda indirme seçeneği vardı ordan patladık dikkat edin onlara

Top Bottom