Neler Yeni

Hacklendim Yardım Edermisiniz

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
İnternet Bağlantısını Sök. Ve Format At. Geçmiş Olsun. Biraz daha dikkatli olalım.

BurN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Burak Kır
Nasıl olduda bilgisayarına sizdilar?
dostum bilmiyorum ama olay şöyle oldu biz arkadaşlarım ile aternos sunucusunda mc oynarken önce ekranımda başka yerden oturum açtınız yazdı (premium hesap değil) sonra arkadaşımın bilgisayarının kontrolüne geçtiler neyse biz bunu konuşuyoruz fln sonra hacker bana arkadaşımın discordundan yazdı onla konuştuk fln 5 dk sonra benim pc erkan git gel yaptı (arkadaşımdada aynısı oldu kontrolü hacker alırken) bende ekran git gel yapar yapmaz fişi çekip interneti kestim fln sonra format attım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet Bağlantısını Sök. Ve Format At. Geçmiş Olsun. Biraz daha dikkatli olalım.
saol

birde biz xray açmıştık ama yani çok eskiden de kullandığım bi xray hacker arkadaş xray kullanmayın dedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bekir
BÜTÜN Disklere format at hocam, şifrelerini teker teker değiştir, google kayıtlı olan şifrelerini gözden geçir.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Furkan
dostum bilmiyorum ama olay şöyle oldu biz arkadaşlarım ile aternos sunucusunda mc oynarken önce ekranımda başka yerden oturum açtınız yazdı (premium hesap değil) sonra arkadaşımın bilgisayarının kontrolüne geçtiler neyse biz bunu konuşuyoruz fln sonra hacker bana arkadaşımın discordundan yazdı onla konuştuk fln 5 dk sonra benim pc erkan git gel yaptı (arkadaşımdada aynısı oldu kontrolü hacker alırken) bende ekran git gel yapar yapmaz fişi çekip interneti kestim fln sonra format attım.

saol

birde biz xray açmıştık ama yani çok eskiden de kullandığım bi xray hacker arkadaş xray kullanmayın dedi
hocam bi dosya veya linke tıkladıysanız ondan olabilir durduk yere nasıl kontrolü ele geçirebilrlerki ?

BurN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Burak Kır
BÜTÜN Disklere format at hocam, şifrelerini teker teker değiştir, google kayıtlı olan şifrelerini gözden geçir.
kayıtlı şifre ve kayıtlı ödeme kartlarımı sildim ve hesabımda 2 doğrulama açık

hocam bi dosya veya linke tıkladıysanız ondan olabilir durduk yere nasıl kontrolü ele geçirebilrlerki ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bekir
kayıtlı şifre ve kayıtlı ödeme kartlarımı sildim ve hesabımda 2 doğrulama açık

kral cok kolay bisey açtırmış adam sana yazılımı yollamış ratı çok yedim ben takma kafana bir şey indirirken iki kere düşün şifrelerini değiştir bütün disklere formatı çak cillop gibi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,173
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom