Neler Yeni

Hacklenme ve hesaplarımı kurtarma sürecim.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Arkadaşlar ben 24 Temmuz 2023'te hacklendim rus bir grup tarafından. 2 adımlı doğrulama açık olduğu halde tüm hesaplarım patlatıldı. Maillere ulaşım sağlayabilmem sebebiyle hesaplarımın hepsini kurtardım.Süreç boyunca bazı firmalar çok yardımcı oldu bazıları ise işi yokuşa sürdü. Ben bunu yeni sistem aldığım zaman fark ettim. 14 ağustostan sonra yaşadığım süreç;
EA: Ulaştığım gün hesaplarımı kurtardılar.
Epic Games: Ulaştıktan 1 gün sonra hesabımı kurtardılar.
Ubisoft: Aynı gün kurtardılar.
Rockstar Games: 26 ağustos gecesi alabildim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Semih Sevici
Aynı durum yakın zamanda başıma geldi hocam bütün mailler gitti falan geçmiş olsun.

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Neden sıradan bir kullanıcının hesaplarını çalarlar ki? Özel bir şeyin var mıydı?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Rus bir gruba mi bulaştın ki niye hedef sensin ve kullanıcı adını vs nasıl öğrendiler virüslü bir şey mi indirdin acaba

123kral14

80+ Silver
sürükleyici bir süreçmiş soluksuz okudum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Bnim başıma gelse yaylada adamlar hesapları götürür bnim fark etmem en az 3/4 günümü alır. Başıma gelmemistir inş hesaplar pcde

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı durum yakın zamanda başıma geldi hocam bütün mailler gitti falan geçmiş olsun.
Hocam maillere ulaşımım olmasaydı muhtemelen hiçbir türlü kurtaramazdım.
valve olsaydı kurtaramazdın en azından bunlar bir işe yaramışlar
Bir tek steam hesabım çalınmamıştı garip şekilde.
Rus bir gruba mi bulaştın ki niye hedef sensin ve kullanıcı adını vs nasıl öğrendiler virüslü bir şey mi indirdin acaba
Eski bilgisayarımın çöktüğü dönemde yaşandı bu çalınma olayı. Yani indirme yaptığım bir zaman diliminde değildi.
sürükleyici bir süreçmiş soluksuz okudum
Çok detay vermek istemedim,Rockstar ile 35 tane mail atıp aynı yere varmam gibi saçma detaylarla boğmaya gerek yok.
Adamları zorla tecavüz falan mı ettin bu kadar kinlenmişler sana ne yaptın acaba?
Hesapların ortalamanın üstünde bir doluluk olması sebebiyle çalınmış olabilir. Ya da FiveM üzerinden hacklenmiş olma ihtimalim var. CFX sürekli patlayan serverlara sahip olduğu için.
Bnim başıma gelse yaylada adamlar hesapları götürür bnim fark etmem en az 3/4 günümü alır. Başıma gelmemistir inş hesaplar pcde
Hocam ben 20 gün sonra anladım...

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
steam hesabını kaptırmadıgına dua et
Mesaj otomatik birleştirildi:

yinede onun şifresini değiştirde

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Semih Sevici
İlk mailim patlayınca geri kalan hepsine kurtarma sayesinde ulaşım sağladılar ordan microsoft hesaplarıma instagram steam riot hesaplarım ne varsa gitti 1 maille hepsini geri aldım ama bunalttı ruslardı benimkilerde anladığım kadarıyla bir bot ya sürekli deniyor ya da bir link falan tıkladım link falan bişeye tıkladığımı hatırlamıyorum ama ben yokken biri falan da tıklamış olabilir. Çok geçmiş olsun kankam 1 ay oluyor banada bütün hesaplarının şifresini değiştir microsoft falan ne varsa mailleride aynı şekil yap 2.faktöre pek güvenme geçiyorlar bir şekilde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,082
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom