Neler Yeni

🔥İndirim ⚠️⚠️⚠️ Haegs Ultralight Katlanır Büyük Kamp Masası 369.90TL

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Dünyalı Birisi
Piknik için üstü kumaş olanları tavsiye etmem üstü tahta olan masaları tercih edin. Bunlar aşırı hafif olduğu için dengesiz oluyorlar rüzgarda üstünde bir şey yoksa devriliyorlar. Üstüne ağır bir şey konmaya gelmiyor ve çay bardağı yamuk konduğu için devrilmeye müsait oluyor.
Bende geçen sene almıştım 2 kullanmaya sinir oldum kenara attım.
Tabi yeriniz kısıtlı veya aracınız yoksa hiç yoktan iyidir mantığıyla alınır.
Hafifliği taşıma açısından kolaylık sağlar iken dediğiniz gibi rüzgarda uçabilir. Ama rüzgar her zaman olacak değil ya. Bu gibi ürünler özellikle sahil kenarlarında can kurtarıcı oluyor. Ayaklarını da hafiften kuma gömerseniz süper sağlam oluyor. 2 kamp sandalyesi 1 şemsiye eşiniz yada arkadaşınız ile kulanım için harika oluyor. İhtiyacım vardı ben aldım. İsteyen arkadaşlar da alsın diye paylaşım yaptım.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Sinan İ.
Hafifliği taşıma açısından kolaylık sağlar iken dediğiniz gibi rüzgarda uçabilir. Ama rüzgar her zaman olacak değil ya. Bu gibi ürünler özellikle sahil kenarlarında can kurtarıcı oluyor. Ayaklarını da hafiften kuma gömerseniz süper sağlam oluyor. 2 kamp sandalyesi 1 şemsiye eşiniz yada arkadaşınız ile kulanım için harika oluyor. İhtiyacım vardı ben aldım. İsteyen arkadaşlar da alsın diye paylaşım yaptım.
Bende geçen sene aldım ama bana uymadı bu dediklerimi bana biri söyleseydi boşa para vermezdim. O yüzden bende tecrübelerimi söyledim ki alacak kişiler ihtiyaçlarını ona göre belirlesin. Sonuçta herkesin ihtiyaçları ve kullanım alanları farklı oluyor.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
629
İsim
Sercan GÖKALP
Bende geçen sene aldım ama bana uymadı bu dediklerimi bana biri söyleseydi boşa para vermezdim. O yüzden bende tecrübelerimi söyledim ki alacak kişiler ihtiyaçlarını ona göre belirlesin. Sonuçta herkesin ihtiyaçları ve kullanım alanları farklı oluyor.
Aynen dediğiniz gibi çay veya başka içecek bunun üstünde durmayabilir. Üstüne içecek koymayacak olanlar alsın 😂

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Dünyalı Birisi
Ürün kargoya verilmiş.
Geldiğinde görsel paylaşacağım.

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Dünyalı Birisi
Ürün kargoya verilmiş.
Geldiğinde görsel paylaşacağım.
Ürün geldi ve denedim.
Tek kelime ile harika. Hafifliği ve sağlamlığı muazzam seviyede. Kurulumu ise bir o kadar basit. F/P ürünü.

Kampanya halen devam ediyor. Almak isteyen düşünmeden alabilir.
IMG_20240425_191101.jpg
IMG_20240425_191137.jpg
IMG_20240425_191202.jpg
IMG_20240425_191243.jpg

Top Bottom