Neler Yeni

Hafif Kablosuz Kulaklık Önerisi (Arctis 7 Parasına değer mi ?)

Apdare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerem Serdar
Bütçe
1250
Merhabalar öncelikle. Ben video editörüyüm. Yaklaşık 2 yıl önce 350tl ye gamepower walord oyuncu kulaklığı almıştım. Fakat artık pedleri yıprandı, mikrofonu bozuldu , kulaklıktan ciddi cızırt geliyor ve uzun kullanımlarda tahammül edemeyeceğim düzeyde başımı ağrıtıyor. Fakat yine de parasını sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. Herneyse konumuza gelirsek bir kulaklık alacağım 1250tl bütçem vardı normalde fakat gerekirse 1 ay daha bekletip 1750tl ye arctis 7 de alabilirim. Fakat fiyatına değer mi emin değilim. Kriterler ise şunlar;
-Kesinlikle hafif olması ve uzun kullanımda baş ağrısı yapmaması gerek.
-Mikrofonu çıkarılıp takılabilir veya direkt olmamasın istiyorum. Harici usb mikrofonum var
-O kadar paraya kablosuz kulaklık almam sanırım ama dileyen arkadaşlar önerebilir.
-Kulak içi kulaklık da önerebilirsiniz hatta başlarda
-Madem editörsün referans kulaklık al diyen arkadaşlar olabilir onun için Beyerdynamics DT990 Pro alacağım. Ayrı para saklıyorum.

Apdare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerem Serdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rampage Fury X alabilirsiniz. Güzel Kulaklıktır.
Onu gördüm kullanan arkadaşım da var. Fakat wireless problemlerinin olduğunu, uzun kullanımlarda kopmalar yaşadığını söyledi. Onun yerine cloud 2 wireless alırım ama dediğim gibi "hafif" kriteri önemli. Yine de önerin için teşekkür ederim

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,035
İsim
Burak
cloud 2 wireless

bilinmeyenkişi

80+ Bronze
Merhabalar öncelikle. Ben video editörüyüm. Yaklaşık 2 yıl önce 350tl ye gamepower walord oyuncu kulaklığı almıştım. Fakat artık pedleri yıprandı, mikrofonu bozuldu , kulaklıktan ciddi cızırt geliyor ve uzun kullanımlarda tahammül edemeyeceğim düzeyde başımı ağrıtıyor. Fakat yine de parasını sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. Herneyse konumuza gelirsek bir kulaklık alacağım 1250tl bütçem vardı normalde fakat gerekirse 1 ay daha bekletip 1750tl ye arctis 7 de alabilirim. Fakat fiyatına değer mi emin değilim. Kriterler ise şunlar;
-Mikrofonu çıkarılıp takılabilir veya direkt olmamasın istiyorum. Harici usb mikrofonum var
-O kadar paraya kablosuz kulaklık almam sanırım ama dileyen arkadaşlar önerebilir.
-Madem editörsün referans kulaklık al diyen arkadaşlar olabilir onun için Beyerdynamics DT990 Pro alacağım. Ayrı para saklıyorum.
g733 kesinlikle öneririm

bilinmeyenkişi

80+ Bronze
Aslında benim de gönlüm g733den yana. Fakat 2200tl çok pahalı. Evet bütün kritleri karşılıyor, evet tasarımı çok güzel fakat dediğim gibi 2200tl çok para :D
yo 2200 tl değil

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Furkan
Kulak ici kulagini agritir uzun kullanimda ama bence rahatlik konusunda corsair void wireles vardi onu alabilrsin rahat ergonomik deniliyor

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
@Apdare,
Rampage Fury X, bütçeyi zorlamamak adına tercih edilebilir. İnceleyebilirsiniz, üzmez.
Neredeyse 8 aydır kullanıyorum, sorunuz varsa sorabilirsiniz, gayet iyi bir kulaklık, ağır değil.

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Corsair Virtuoso SE veya C2W öneririm.

Top Bottom