Neler Yeni

Hakkımda Şikayet varmış ne olur ?

GOTEDOMA0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
EMRE
Dostlar 17 yaşındayım , üniversiteye hazirlaniyorum sürekli takdir alan bir öğrenciyim , geçen babamı emniyetten arayip emniyete cagirmislar ve benim hakkimsa siber suclardan ihbar varmış , sanırım savcılığa gidip konusmam gerek çağircaklarmis suçumu bilmiyorum söylememişler başına böyle bir sey gelen var mı ? Ne olur ? Görevli memur Bir şey olmaz savcı azarlar demiş

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,223
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
En az 5 yılın var bro hangi banka kartına müdahele ettin?

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Dostlar 17 yaşındayım , üniversiteye hazirlaniyorum sürekli takdir alan bir öğrenciyim , geçen babamı emniyetten arayip emniyete cagirmislar ve benim hakkimsa siber suclardan ihbar varmış , sanırım savcılığa gidip konusmam gerek çağircaklarmis suçumu bilmiyorum söylememişler başına böyle bir sey gelen var mı ? Ne olur ? Görevli memur Bir şey olmaz savcı azarlar demiş
Hocam gençliğiniz gitmiş sizin. Üzülmeyin büyüyünce unutursunuz(!)
Şaka bir yana yanlış bir anlasılma olmuştur alt tarafı. Sonucu merak ediyoruz. Yazarsan seviniriz.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
Savcı sert bir mizaçla yapma etme yaşın ufak gençsin cart curt metnini okuduktan sonra evine gidebilirsin

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
bir şey olmaz

Bozkurt58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Sivaslı
İlgilendiği Kategoriler
Yoğk
Benim kartdan sen mi Spotify Premium aldım 🤣

Top Bottom