Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥🔥HAKKUŞ BABADAN 15999 TL RX 6600 12100F SİSTEM🔥🔥🔥

Bünyamina

80+ Gold
Ya neyi anlatıyorsun dostum lütfen ya. 2. El aynı kartı alıyorsun işlemci farkından bahsediyorsun? O da olmaz ise neden alalım ki? Bir de kendince benim dediğimi bana kullanıyor.
Benim ne demek istediğimi kavrayacak durumda değilsin.
Ben anlamak isteyenler için yazdım. İsteyen istediği gibi ürün alabilir. Eğer benim gibi düşünen birisi için güzel bir öneride bulundum.
Artık saçmalamayı lütfen bırak.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,285
İsim
kilan embappe
Benim ne demek istediğimi kavrayacak durumda değilsin.
Ben anlamak isteyenler için yazdım. İsteyen istediği gibi ürün alabilir. Eğer benim gibi düşünen için güzel bir öneride bulundum.
Artık saçmalamayı lütfen bırak.
Dedim ya sana? Ben de öyle yaparım. Ama lütfen sıfır PC konusunun altına "höö bu şarı sitede 500 teledir yiğenim alönmaz bunlar nö böylö yow" yapma. Bunu anlatmak istiyorum. Hepimiz 2. Elin daha mantıklı olduğunu biliyoruz dostum. Görüşürüz.

Kavrayacak durumda değil miyim? Ben 50K PC önerisi konusuna 2. El olur mu yazan adamdım la. Sen ne anlatıyorsun?

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Ahmet
bi dk lan oha gerçek dr biyoloji(real)

Bünyamina

80+ Gold
Dedim ya sana? Ben de öyle yaparım. Ama lütfen sıfır PC konusunun altına "höö bu şarı sitede 500 teledir yiğenim alönmaz bunlar nö böylö yow" yapma. Bunu anlatmak istiyorum. Hepimiz 2. Elin daha mantıklı olduğunu biliyoruz dostum. Görüşürüz.

Kavrayacak durumda değil miyim? Ben 50K PC önerisi konusuna 2. El olur mu yazan adamdım la. Sen ne anlatıyorsun?
2. el sistem atmıyorum dediklerimi de çarpıtma. İstediğimi yazarım. Ben burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Senin sistemine bir halt dediğim yok. Alternatif bir sistem öneriyorum.
Dalga geçme. İnsan gibi konuşmayı öğren.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,065
İsim
Oğuz
Olum bu fiyatlar RX 6600 için her zaman için bulunabilecek bir fiyat olmalı. 20k altı sistem koymayıp indirimmiş gibi iteliyorlar utanmaz arlanmazlar.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,285
İsim
kilan embappe
2. el sistem atmıyorum dediklerimi de çarpıtma. İstediğimi yazarım. Ben burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Senin sistemine bir halt dediğim yok. Alternatif bir sistem öneriyorum.
Dalga geçme. İnsan gibi konuşmayı öğren.
İnsan gibi konuşuyorum dostum. Neden dediklerimi gereksiz büyütüyorsun ki? Ağır bir şey söylemedim ben? Hakaret etmedim ben? Dediklerini carpitan SENSİN ayrıca. 2. El sistem atmigorum diyorsun bana dediğin şey "11K ya 5600 sistem kuralım 2. El de RX 6600 çekelim mis" bunu da mı carpitiyorum söyler misin? He yalan mı kanka.
11k ya 5 5600 lü sıfır ekran kartsız sistem alınır. 5k ya da rahatlıkla 6600 2. el bulabilirsiniz.
Parçaların hepsi de birbirinden kaliteli olur.
Çarpıtıyor muşum... Ne dediysen onu söyledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olum bu fiyatlar RX 6600 için her zaman için bulunabilecek bir fiyat olmalı. 20k altı sistem koymayıp indirimmiş gibi iteliyorlar utanmaz arlanmazlar.
Yani indirim aslında. 5600 kartsız sistem 12K falan geliyor.

RX 6600 de 8K

Ama fiyatlar şişkin o yönden doğru

Bünyamina

80+ Gold
İnsan gibi konuşuyorum dostum. Neden dediklerimi gereksiz büyütüyorsun ki? Ağır bir şey söylemedim ben? Hakaret etmedim ben? Dediklerini carpitan SENSİN ayrıca. 2. El sistem atmigorum diyorsun bana dediğin şey "11K ya 5600 sistem kuralım 2. El de RX 6600 çekelim mis" bunu da mı carpitiyorum söyler misin? He yalan mı kanka.

Çarpıtıyor muşum... Ne dediysen onu söyledim.
2. el ekran kartı diğer tüm parçalar sıfır. Bu şekilde yazıyorum 2. el sarı site höh hö h öh yazıp yazıp durma. Ben böyle bir şey demiyorum. Bu dalga geçmek değilde ne ? Ben fikrimi belirtiyorum. Alternatif sunuyorum. Sende tüm parçaları sıfır isteyenler için böyle bir ürün attım. Senin dediğinde mantıklı evet. Diyip geçebilirsin böyle de düşünüyorum zaten diyorsun. Ayıp yani bu konuşma şekli. Birbirimizi kırmayalım. İnan bende insanlara yardımcı olmak için forumda 40 takla atıyorum. Sende ne güzel sıfır sistem paylaşmışsın. Böyle düşünenler alabilir buna hiçbir itirazım yok. Benim gibi düşünüp daha iyi bir sistem almak isteyenler içinde öneride bulundum. Ben ikince el sistem önermem bu sistem yerine. Sadece 2 el ekran kartı ile gıcır ve daha iyi bir sistem kurmuş olur.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,285
İsim
kilan embappe
2. el ekran kartı diğer tüm parçalar sıfır. Bu şekilde yazıyorum 2. el sarı site höh hö h öh yazıp yazıp durma. Ben böyle bir şey demiyorum. Bu dalga geçmek değilde ne ? Ben fikrimi belirtiyorum. Alternatif sunuyorum. Sende tüm parçaları sıfır isteyenler için böyle bir ürün attım. Senin dediğinde mantıklı evet. Diyip geçebilirsin böyle de düşünüyorum zaten diyorsun. Ayıp yani bu konuşma şekli. Birbirimizi kırmayalım. İnan bende insanlara yardımcı olmak için forumda 40 takla atıyorum. Sende ne güzel sıfır sistem paylaşmışsın. Böyle düşünenler alabilir buna hiçbir itirazım yok. Benim gibi düşünüp daha iyi bir sistem almak isteyenler içinde öneride bulundum. Ben ikince el sistem önermem bu sistem yerine. Sadece 2 el ekran kartı ile işi halleder.
Haklısın dostum. O söylediklerim yanlış. Ama ekran kartı konusunda 2. El demen hala mantıksız geliyor. Sonuçta her şeyi sıfır sistem. Ve sadece işlemci bir tık üstün olduğu için 2. Elin daha mantıklı olduğunu düşünmen. Bu sistem bu paraya ucuz ama sen o mesajında 2. El olarak daha iyisi alınıyor indirim yok şeklinde lanse etmeye çalıştım. Lütfen inkâr etme.

Bünyamina

80+ Gold
Haklısın dostum. O söylediklerim yanlış. Ama ekran kartı konusunda 2. El demen hala mantıksız geliyor. Sonuçta her şeyi sıfır sistem. Ve sadece işlemci bir tık üstün olduğu için 2. Elin daha mantıklı olduğunu düşünmen. Bu sistem bu paraya ucuz ama sen o mesajında 2. El olarak daha iyisi alınıyor indirim yok şeklinde lanse etmeye çalıştım. Lütfen inkâr etme.
Sistemde tabi ki fiyat avantajı var. Ben böyle bir şeyi lanse etmem. Öyle anladıysan kusura bakma. Sadece alternatif ne düşündüğümü söyledim. İnan çok kaliteli parçalar kullanarak sistem dizilebilir. Bak hatta şuraya da paylaşıyorum. Kasa psu anakart işlemci soğutucusu hepsi çok daha iyi. Kasayı anakartı en iyilerinden seçmeye çalıştım. Toplamda 12.700TL Tuttu. Daha uyguna da dizilebilir. Ben kaba hesap böyle yaptım. Ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım.
En kaliteli şekilde böyle tutuyor. 11K ya da dizilir.

Son düzenleme:

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,613
İsim
marilyn
Bu adam hala içerik üretiyormu la

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,285
İsim
kilan embappe
Sistemde tabi ki fiyat avantajı var. Ben böyle bir şeyi lanse etmem. Öyle anladıysan kusura bakma. Sadece alternatif ne düşündüğümü söyledim. İnan çok kaliteli parçalar kullanarak sistem dizilebilir. Bak hatta şuraya da paylaşıyorum. Kasa psu anakart işlemci soğutucusu hepsi çok daha iyi. Kasayı anakartı en iyilerinden seçmeye çalıştım. Toplamda 12.700TL Tuttu. Daha uyguna da dizilebilir. Ben kaba hesap böyle yaptım. Ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım.
En kaliteli şekilde böyle tutuyor. 11K ya da dizilir.

VX Plus'ın o PSU dan farkı yok sadece onu söylemek istedim gerisi okey hocam. He bir de bildiğiniz en ucuz parçalardan secmişsiniz. Ben anakart dışında büyük fark görmüyorum. LGA1700 olması da bence yeter yani (bu sistemle kiyasliyorum.)

ch1.35

80+
Bu psu konusuna çok fazla takılı kalınıyor sanki. Kendim bir hazır sistem ile gelen "GameBooster GB-G3309B 550W 80+" kasasını ve güç kaynağını kullanıyorum. Herkes C4 C4 C4 BOOOOM GÜÜÜÜM BUFFF UÇTUN PATLADIN KAÇÇOOV :blobdance:🥵😵 şeklinde ifade etmişti forumlarda ama alalı 25 ay oldu (2022 temmuzdan beri) neredeyse her gün 12-13 saat çalışıyor ve ben hala gümlemedim arkadaşlar bir problem var galiba?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,508
Üyeler
151,559
Son üye
Kievdanimarks
Top Bottom