Neler Yeni

🔥İndirim (ARTIK KASASI GÜZEL!) HAKKUŞ'TAN 15999 TL / RX 6600 VE İ3-12100F SİSTEM🔥🔥🔥

Starlex

80+ Silver
Aga bune aga
Everest PSU ☠️☠️
images (59).jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu psu konusuna çok fazla takılı kalınıyor sanki. Kendim bir hazır sistem ile gelen "GameBooster GB-G3309B 550W 80+" kasasını ve güç kaynağını kullanıyorum. Herkes C4 C4 C4 BOOOOM GÜÜÜÜM BUFFF UÇTUN PATLADIN KAÇÇOOV :blobdance:🥵😵 şeklinde ifade etmişti forumlarda ama alalı 25 ay oldu (2022 temmuzdan beri) neredeyse her gün 12-13 saat çalışıyor ve ben hala gümlemedim arkadaşlar bir problem var galiba?
Çok zaman olmuş ya 😀 bi yüke girsin elektrik gidip gelsin görürüm içindeki çakma kondansatörlerin durumunu

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,648
İsim
kilan embappe
Alıntıyı görüntüle

Çok zaman olmuş ya 😀 bi yüke girsin elektrik gidip gelsin görürüm içindeki çakma kondansatörlerin durumunu
Hiçbir şey olmaz. Sadece PC açıkken elektrik falan an kesilirse bom diye patla- Patlamaz. Ama bozulur.

ch1.35

80+
Alıntıyı görüntüle

Zaten bilgisayarı ağlata ağlata kullanıyorum siz sanıyorsunuz chrome'da felan mı dolaşıyorum?
Ama şunu belirtmeden geçmeyeceğim, her akşam bilgisayarı kapatınca kasa arkasından psunun düğmesinden de kapatıyorum, gece elektiriğin gidip gelme durumunda risk almamak için (bu muhabbetten dolayı bilgisayarı bozulan 3 arkadaşım var ve hepsi marka psulara sahiplerdi xd).

Ayrıca elektrik de çok kez gitti geldi ve her elektrik gidince hızlı şekilde fişten çekiyorum bütün sistemi. Çünkü o psuyu ya da bilgisayarı bozacak şey santralden gelecek olan ani ve dengesiz elektrik akımıdır.

Starlex

80+ Silver
Zaten bilgisayarı ağlata ağlata kullanıyorum siz sanıyorsunuz chrome'da felan mı dolaşıyorum?
Ama şunu belirtmeden geçmeyeceğim, her akşam bilgisayarı kapatınca kasa arkasından psunun düğmesinden de kapatıyorum, gece elektiriğin gidip gelme durumunda risk almamak için (bu muhabbetten dolayı bilgisayarı bozulan 3 arkadaşım var ve hepsi marka psulara sahiplerdi xd).

Ayrıca elektrik de çok kez gitti geldi ve her elektrik gidince hızlı şekilde fişten çekiyorum bütün sistemi. Çünkü o psuyu ya da bilgisayarı bozacak şey santralden gelecek olan ani ve dengesiz elektrik akımıdır.
Kullanılan japon kapasitör değil neydüğü belirsiz merdiven altı kapasitörler daha geçen sene almışsın zaten 7 sene ömür biç

Kullanılan japon kapasitör değil neydüğü belirsiz merdiven altı kapasitörler daha geçen sene almışsın zaten 7 sene ömür biç
Max

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,648
İsim
kilan embappe

Max
Valla 7 sene gidecekse ben alırım sıkıntı yok. 7 seneye PC toplama diye bir şey kalacak mı onu bile bilmiyoruz 😂

Bı tarafından sallayıp ne güzel ömür biçtin öyle. 11 yıl hadron PSU kullananlar var sen ne diyorsun yaaaw

APU sistemde kullanacağın ömür ile 550W PSU yu 4060 + 7500F sistemde kullanacağın ömür aynı mi sence? Sordun mu adamın sistemi. "AMA O PSU BOMBAAA 🥵🥵💣💥💣🤬"

Starlex

80+ Silver
Valla 7 sene gidecekse ben alırım sıkıntı yok. 7 seneye PC toplama diye bir şey kalacak mı onu bile bilmiyoruz 😂

Bı tarafından sallayıp ne güzel ömür biçtin öyle. 11 yıl hadron PSU kullananlar var sen ne diyorsun yaaaw

APU sistemde kullanacağın ömür ile 550W PSU yu 4060 + 7500F sistemde kullanacağın ömür aynı mi sence? Sordun mu adamın sistemi. "AMA O PSU BOMBAAA 🥵🥵💣💥💣🤬"
Tamam siz alın marka diye para vermeye ne gerek var dimi?

ch1.35

80+

Max
Önünüze gelen bilgisayara 3-4 sene anca götürür teknoloji hızlı ilerliyor dersiniz. Aldığım 2 yılını doldurmuş sözde random(çöp) psuya 7 sene planı yap dalgası çekersiniz. Zaten 1/4 fiyatına almışım 2 sene götürmüş daha ne kardeşim bozulsun umurumda olmaz.
Ayrıca psu çalışır haldeyken bilgisayarı güm diye patlatır, havaya uçurur, bom güm yapar bilmiyor muydunuz? 🤬🤬🥵🥵🤬😱😨

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,450
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
HAKKUŞ BABA GOAT YAW 🥵🥵🥶 VE BİRAZ DAHA "EVEREST PSU 🤯💣💥🤬" ŞEKLİNDE YORUM GELİRSE GAMEPOWER PSU KONUSUNDA RAGE AÇMIŞ ABDULLAH ABİ MODUNA GİRİCEM 🔥🔥🔥🔥

(PSU yu 700W fsp yaparsaniz hem RTX 5000 çıkınca vs. UPGRADE'İN BABASINI bile yaparsınız, hem de daha klaiteli bir osunuz olur)
bu adam sey mi video kaydi acip gercekten oyun oynuyormud gibi yapip fps sayacini gosteren adam

Starlex

80+ Silver
Önünüze gelen bilgisayara 3-4 sene anca götürür teknoloji hızlı ilerliyor dersiniz. Aldığım 2 yılını doldurmuş sözde random(çöp) psuya 7 sene planı yap dalgası çekersiniz. Zaten 1 sene daha dayansın daha ne kardeşim 1/3 fiyatına almışım 3 sene götürmüş bozulsun umurumda olmaz.
Ayrıca psu çalışır haldeyken bilgisayarı güm diye patlatır, havaya uçururum, bom güm yapar bilmiyor muydunuz? 🤬🤬🥵🥵🤬😱😨
Vay canına öylemi mi oluyormuş hmmm şimdi kızdım işte 😡😡 sorarım ben o psu ya patlamak neymiş herkes çin malı psu gücünü görmeli evlere şenlikk

Starlex

80+ Silver
Şuradaki gördüğün bütün psuların menşei çin kardeşim sen ne anlatıyorsun Allah aşkına :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Alıntıyı görüntüle
Kalite kardeşim kalite hepsinin içinin kalitesi aynı olmuyor mantığınmı kavramıyor millet enayi zaten hep fsp corsair hoghpower enermax msi öneriyorlar ne gerek var al ordan hardon everest sistemi yaksın boşu boşuna millet japon kapasitörmü katı kapasitörmü diye bakmıyor neyse sana trendyol pc'n ile iyi seneler dilerim

ch1.35

80+
Kalite kardeşim kalite hepsinin içinin kalitesi aynı olmuyor mantığınmı kavramıyor millet enayi zaten hep fsp corsair hoghpower enermax msi öneriyorlar ne gerek var al ordan hardon everest sistemi yaksın boşu boşuna millet japon kapasitörmü katı kapasitörmü diye bakmıyor neyse sana trendyol pc'n ile iyi seneler dilerim
Burada gidin bu random markaları alın diye bir şey demedik. Zaten kullanılması gereken kaliteli markalar belli.
Asıl konu bu psuların çok abartı şekilde gömülüyor olması. Yani şu senaryodaki gibi (psu da güzel olsa f/p sistem kanka) algıları açıklamaya çalışıyoruz. Yani mümkünse evet psu değiştirilmeli ama değiştirilemiyorsa (bütçe, vs.) bir süre sonra değiştirilebilir.
Ben de psuyu güncellerim diyerek almıştım sonradan ellemedim baktım gidiyor saldım zaten sistemi de değiştirmeye karar verince dokunmadım. Öyle aldığınızda kısa süre sonra c4 boom olayını kendi tecrübem ile anlatmaya çalıştım.
Ama yoook biz her akşam çatapat ve torpil ile render alıyoruz çöpten çıkardığım psum ile bilmiyor musunuz??🥶🥶

Top Bottom