Neler Yeni

Hala alınabilcek iphone onerı

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Anıl Sağlam
Bütçe
10.000
aklımda x var oyle asırı bır butcem yok onerılerınız nelerdır? easycep yenilenmis almak mantıklı mıdır?

şahin doğan

80+ Platinum
Bütçe ?

şahin doğan

80+ Platinum

şahin doğan

80+ Platinum

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
easycep'ten 7 aldım 5-6 ay kadar kullanıp arkadaşıma sattım bende memnundum o da memnun şu an, ayrıca bu yenileme işini başlatan swappie firmasından belçikada 11 pro aldım ondanda memnunum diğer soruya gelirsek hiçbir telefonunu önermem şu an gereksiz marka değerine para ödeyeceksin ve hapishane gibi telefon en ufak özelleştirme imkanı sunmuyor teknik özellik bakımındanda çok iyi değil android alınmaz devri geride kaldı 1 ay önce arkadaşım 12500'e s21 aldı telefon zaten güç olarak benim 11 proyu haşat etti üstüne dedim kamera karşılaştıralım onda da aynı sonucu aldık.

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Anıl Sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
easycep'ten 7 aldım 5-6 ay kadar kullanıp arkadaşıma sattım bende memnundum o da memnun şu an, ayrıca bu yenileme işini başlatan swappie firmasından belçikada 11 pro aldım ondanda memnunum diğer soruya gelirsek hiçbir telefonunu önermem şu an gereksiz marka değerine para ödeyeceksin ve hapishane gibi telefon en ufak özelleştirme imkanı sunmuyor teknik özellik bakımındanda çok iyi değil android alınmaz devri geride kaldı 1 ay önce arkadaşım 12500'e s21 aldı telefon zaten güç olarak benim 11 proyu haşat etti üstüne dedim kamera karşılaştıralım onda da aynı sonucu aldık.
iphone tasarım vs houma gidiyor ablamda 12 pro var agzımın sularını aktıyor be

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
iphone tasarım vs houma gidiyor ablamda 12 pro var agzımın sularını aktıyor be
aynı şekilde 7 yi öyle düşünerek almıştım 1-2 haftada geçecek o heves ve pişman olacaksın şu an çalıştığım yerde bir arkadaşta 13 pro max var diğerinde s22 ultra hani şöyle az buz bir fark yok dağlar kadar fark var kalite olarak s22 ultrayla bir yakınlaştırma yapıyoruz 5 metreden 10 punto küçücük yazılar bile okunuyor 13 pro maxte yazının üstündeki 14 punto başlık okunmuyor.

Top Bottom