Neler Yeni

Halı saha ayakkabısı adidas mı? nike mı?

ibrahimua

80+ Bronze
Normalde lottonun dişli bir modelini kullanıyorum ancak halısahada dişli krampon pek iyi olmuyor ayaga basma durumunda falan. Adidasın crazyfast modeli hoşuma gitti ancak kullanan birisi varsa deneyimlerini yazabilir mi? Bir de daha iyi nike modelleri varsa atarmısınız.

EB52D69A-E22A-4128-8A5D-4F67651DB770.jpeg

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Semih Şenelen
Korkan ben degilim hocam yaşça büyük insanlarla halısaha yapıyorum onlara basarsam sakatlık cıkarır. Hadi benim ayaga bassalar yasım genç düzelir de onlar zor toparlar
Sana korkuyosun demedim zaten. Bence halısahayla oynamak kötü oluyor. Ayağa basmayla kimse sakatlanmaz ama sen bilirsin yine de. Çivisiz versiyonları var air zoomların onlara bak madem.

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana korkuyosun demedim zaten. Bence halısahayla oynamak kötü oluyor. Ayağa basmayla kimse sakatlanmaz ama sen bilirsin yine de. Çivisiz versiyonları var air zoomların onlara bak madem.
Hocam bizim yaslarda kimse sakatlanmaz 35 üstü insanlarla oynuyorum ters bisey olur basarım iyileşmesi de uzun sürer. Bir de bek oynadıgım icin sürekli karsı akrsıya geliyorum macta herkesle fiziki mücadele olarak. İster istemez bu anlarda ayaga müdahele de yapıyorum. Ters bi sey olsun istemem hepsi sevdigim insanlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,622
Üyeler
151,256
Son üye
Frenzy Man
Top Bottom