Neler Yeni

halısaha ayakkabısı önerisi

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Efe Özkol
halısaha ayakkabısı arıyorum çok sık yapan birisi değilim ayda en fazla 2 kere, renkli olmasından yanayım. bütçe 1500-2000

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Heath Ledger
ayağına uyan adidas varsa adidas olabilir

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,584
İsim
Selim
halısaha ayakkabısı arıyorum çok sık yapan birisi değilim ayda en fazla 2 kere, renkli olmasından yanayım. bütçe 1500-2000
Ayakkabıyı bilmem de dizlik filan kullan bir çok arkadaşım çapraz bağlarını koparıp ameliyat oldu 🤷 aşırı çivili bir şey de alma suni halisahaya saplanırsa ayakkabı düşerken dizini orada bırakırsın.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,519
İsim
Taha yücel
Halı saha da oynayacağın için çok çivili bir şey alma yukarda ki arkadaşın dediği gbii sıkıntılar olabiliyor

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Efe Özkol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RONALDINHO

80+ Silver
tavsiyem ucuz marka halk içinde dandik dediğimiz pabuçlara bakman olacaktır. 6 senedir aktif halısaha hayatım boyunca neler neler giydim. hiçbiri dandik halısaha pabucu etmez. dandik olduğundan çorapla oynuyormuş gibi özgür hissedersin. 1500 vereceğin hiçbir pabuc bunu sağlayamaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tavsiyem ucuz marka halk içinde dandik dediğimiz pabuçlara bakman olacaktır. 6 senedir aktif halısaha hayatım boyunca neler neler giydim. hiçbiri dandik halısaha pabucu etmez. dandik olduğundan çorapla oynuyormuş gibi özgür hissedersin. 1500 vereceğin hiçbir pabuc bunu sağlayamaz.
lakin ömrü kısa olur. kullanım sıklığına bağlı değişmek gerekir

Top Bottom