Neler Yeni

Halısahada kaval kemiklerimiz Carpisti hizli nasil gecer

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
Enes kaya
Cuma günü halisaha da kaval kemiğimiz carpisti rakiple bütün gücümle şut cekiyordum son hali fotoda ki gibi. Beyler bu gökkuşağı renklerini en hizli nasil gecirebilirim.

Ekler

• IMG_1729.jpeg
    3.9 MB · Hit: 76

RidenLive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Berat
öncelikle geçmiş olsun hocam.

En hızlı bir şekilde geçirmek isterseniz fondoten kullanabilirsiniz

Eğer İzi geçirmek istiyorsanız Morluğun üstüne saatlik buz tedavisi uygulayabilirsiniz. Ayrıca eczanelerden morluk geçiren krem alabilirsiniz. Reçetesiz vermeyebilirler. Garantiye almak için bir sağlık ocağına gidip muayene olabilirsiniz.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
Enes kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eğer İzi geçirmek istiyorsanız Morluğun üstüne saatlik buz tedavisi uygulayabilirsiniz. Ayrıca eczanelerden morluk geçiren krem alabilirsiniz. Reçetesiz vermeyebilirler. Garantiye almak için bir sağlık ocağına gidip muayene olabilirsiniz.
Eyw sagolun. Kremi yarin ugrayip sorayim olmadi fondötenle oldugu kadar kapatirim hic aklima gelmemisti valla sagolun hocam

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Eren Kurtuluş
yumusak doku zedelenmesi. kendi kendine 3 hafta civarına kaybolur muhtemelen. ağrısını geçirmek için anestol, hızlı iyilesmesi icin hametan kullanabilirsin. ikisini de kullanacaksan karıstırıp sür problem olmaz. gunde 3 defa kullanabilirsin. işin oldugu zaman arkadasın dedigi gibi fondoten kullanırsın evde de dedigim kremleri surebilirsin. uzun suruyor tamamen kaybolmasi.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
Enes kaya
yumusak doku zedelenmesi. kendi kendine 3 hafta civarına kaybolur muhtemelen. ağrısını geçirmek için anestol, hızlı iyilesmesi icin hametan kullanabilirsin. ikisini de kullanacaksan karıstırıp sür problem olmaz. gunde 3 defa kullanabilirsin. işin oldugu zaman arkadasın dedigi gibi fondoten kullanırsın evde de dedigim kremleri surebilirsin. uzun suruyor tamamen kaybolmasi.
İlk 2-3 gun agrisi vardi da şuan gecti sadece üstüne dokununca biraz agriyor onun dışında gözle cok kötü görünüyor dayak yemiş bisey olmus gibi. Sagolasin dediklerini uygulayacam

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
Enes kaya

Sağlık ocagina gittim bugün bakıp bi tane krem bi tane de agri kesici ve iltihsp giderici ilac yazdi. Agri vs yok ayagimda ama fotoğrafta göründüğü gibi acayip görüntüsü var neyse evdekilerin diretmesiyle acile gittim genc bi doktor vardı görünce şok oldu resmen nasil ayakta duruyon dedi, ağrı vs yok denecek kadar az Rontgen cekelim dedi cektik kırık varmış megersem. Yarin sabaha ortopediye randevu yazdı. Sadece sağlık ocağında kalsaydım ruhumuz duymayacaktı

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Eren Kurtuluş
Sağlık ocagina gittim bugün bakıp bi tane krem bi tane de agri kesici ve iltihsp giderici ilac yazdi. Agri vs yok ayagimda ama fotoğrafta göründüğü gibi acayip görüntüsü var neyse evdekilerin diretmesiyle acile gittim genc bi doktor vardı görünce şok oldu resmen nasil ayakta duruyon dedi, ağrı vs yok denecek kadar az Rontgen cekelim dedi cektik kırık varmış megersem. Yarin sabaha ortopediye randevu yazdı. Sadece sağlık ocağında kalsaydım ruhumuz duymayacaktı
kırık bacağı nasıl anlamazsın abi aklım almıyor :ROFLMAO: şişmiş olması lazım şiştiğini niye söylemedin. İyi ailen ısrarcı davranmış, karşıdaki eleman ne durumda acaba :D geçmişler olsun efenim.

RidenLive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Berat
Hocam kırık bacakla nasıl dayandınız o kadar gün geçmiş olsun tekrardan.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
Enes kaya
Hocam kırık bacakla nasıl dayandınız o kadar gün geçmiş olsun tekrardan.
ya acilde ki doktorun enayiligi. Ortopediye gittim sabah kirik falan yokmus 1 haftaya gecer dedi. Acilde ki doktor kırık var diyinxe röntgene baktim bende bisey göremedim, biseyde demek istemedim herkes gergin diye güldürdü valla

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ramazan
Cuma günü halisaha da kaval kemiğimiz carpisti rakiple bütün gücümle şut cekiyordum son hali fotoda ki gibi. Beyler bu gökkuşağı renklerini en hizli nasil gecirebilirim.
çok fena duruyor geçmiş olsun hocam

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
mustafa can
eczanede morluğa iyi gelen bi jel olması lazım kötü kokuyor ama iş görüyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,637
Üyeler
147,182
Son üye
Celiboney
Top Bottom