Neler Yeni

Halka arz için banka önerisi

Halka arzların neredeyse tamamının geldiği ve para gönderirken EFT havalenin ücretsiz olduğu banka arıyorum ziraat hariç hangisinden hesap açmalıyım?

Son düzenleme:

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Halka arzların neredeyse tamamının geldiği ve EFT havalenin ücretsiz olduğu banka arıyorum ziraat hariç hangisinden hesap açmalıyım?
Komisyondan mı bahsediyorsun ?
Benim bildiğim her banka kesiyor o zorunlu diye biliyorum ama geçen şey görmüştüm işte bankamıza mobilden kayıt olanlara ilk 3 ay komisyon yok gibi gibi verdiğim şeyler örnek

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Komisyondan mı bahsediyorsun ?
Benim bildiğim her banka kesiyor o zorunlu diye biliyorum ama geçen şey görmüştüm işte bankamıza mobilden kayıt olanlara ilk 3 ay komisyon yok gibi gibi verdiğim şeyler örnek
Yok komisyon değil normal eft ve havale ücretsiz olması ve halka arzların tamamı gelen banka arıyorum bu kadar

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Yavuz
EFT havale işinde kuveyt ve enpara ücretsiz.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,769
İsim
göksel yurtcan
Halka arzların neredeyse tamamının geldiği ve para gönderirken EFT havalenin ücretsiz olduğu banka arıyorum ziraat hariç hangisinden hesap açmalıyım?
yapıkredi iyidir hocam

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Yok komisyon değil normal eft ve havale ücretsiz olması ve halka arzların tamamı gelen banka arıyorum bu kadar
Dostum eft havale konusunda enpara vs bir iki firma var fakat halka arzların tamamı gelen banka yok onu diyorum sana ayrıca halka arzların tamamı gelmeme sebebi komisyon kesiyor ondan dolayı ve komisyon şeklide dediğim gibi bazı bankalar kampanya yapıyor anca öyle

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
879
İsim
.
eft havale ücreti ödememek için enpara aç, halka arz içinde Garanti ,Halk bank, Vakıfbank, bankalarından birini seçebilirsin.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Ziraat

• Beğen
Reaksiyonlar: invy
Dostum eft havale konusunda enpara vs bir iki firma var fakat halka arzların tamamı gelen banka yok onu diyorum sana ayrıca halka arzların tamamı gelmeme sebebi komisyon kesiyor ondan dolayı ve komisyon şeklide dediğim gibi bazı bankalar kampanya yapıyor anca öyle
eft havale ücreti ödememek için enpara aç, halka arz içinde Garanti ,Halk bank, Vakıfbank, bankalarından birini seçebilirsin.
vakıfbank ve işbankasına her halka arz geliyor mu onları düşünüyorum birazda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:
Top Bottom