Neler Yeni

Hamam Böcekleri için İlaç Önerisi

echoes

80+
Başlığı görünce tam o linkteki ürüne benzer bir şey atacaktım, siz de onu örnek göstermişsiniz zaten. Ben geçtiğimiz yaz sanırım bu markanındı yine; yeşil kutulusunu alıp kullandım. İyi sonuç veriyor ama şöyle bir durum var; tam olarak öldürmüyor, şoka sokuyor gibi geldi bana. Belki ben sık kontrol ettiğim için ölmeden önceki hallerini yakalamışımdır ama sonuç olarak çektiği ve zehirlediği kesin.

LastFreak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Can Ergün
Linkteki çok bir işe yaramıyor. Böcek onu alacak da götürecek yuvasına, oradan diğerlerine yayılacak vs. Ölme eşeğim ölme.

Evdekiler bu attığımdan kullandı. Çok etkili.
Sadece dikkat etmeniz lazım. İlacın uygulandığı oda yarım saat kapalı kalacak. Üstüne mutfak vs. uyguluyorsanız kesinlikle bardak, tabak açıkta kalmamalı. Uygulamadan önce de etrafı silin, süpürün. Uygulama sonrası uzun süre silmemeniz lazım.

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Linkteki çok bir işe yaramıyor. Böcek onu alacak da götürecek yuvasına, oradan diğerlerine yayılacak vs. Ölme eşeğim ölme.

Evdekiler bu attığımdan kullandı. Çok etkili.
Sadece dikkat etmeniz lazım. İlacın uygulandığı oda yarım saat kapalı kalacak. Üstüne mutfak vs. uyguluyorsanız kesinlikle bardak, tabak açıkta kalmamalı. Uygulamadan önce de etrafı silin, süpürün. Uygulama sonrası uzun süre silmemeniz lazım.
evin içinde her zaman banyoda gördük ama nereden çıktığını bilemiyoruz. banyo kapısının üstündeki yerlerde boşluklar var. acaba yatmadan önce telefon kamerasını banyoya koyup video mu çeksem nereden geldiğini anlamak için

LastFreak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Can Ergün
Kapı kenarında bulunan boşluklardan her şey çıkabilir. Bizim ev bu ters dublex dedikleri naneden. Banyo alt katta. Kapı kenar boşluklarından ufak fare çıktığını tespit edip, ( kaçarken oraya girmeye çalıştılar) sıva ile kapadık orayı.

Üstüne yine geçen yaz odada parmak kadar alman hamam böceği vardı. Onların da oda kapısının üst kısmındaki boşluktan çıktığını gördük. Oraya da silikon uyguladık.

Gördüğünüz çatlakları sıva, silikon vs yapıp, banyo gider deliğinin üzerini kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutarsanız, sorun geçecektir. Ne olur ne olmaz biz ilaçlamıştık. O zamandan henüz bir şey görmedik. Tabii yaz girişi tekrar ilaçlayacağız, yavru vs. kalmışsa onlar da bitsin.

Bu çamaşır makinesinin bağlandığı musluğun çıkış yeri de mesela duvar çatlakları vs. vardı. Varsa o tarz yerlerinde kapatılması etkili olabilir.

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
Discord
Maiky#6172
Kapı kenarında bulunan boşluklardan her şey çıkabilir. Bizim ev bu ters dublex dedikleri naneden. Banyo alt katta. Kapı kenar boşluklarından ufak fare çıktığını tespit edip, ( kaçarken oraya girmeye çalıştılar) sıva ile kapadık orayı.

Üstüne yine geçen yaz odada parmak kadar alman hamam böceği vardı. Onların da oda kapısının üst kısmındaki boşluktan çıktığını gördük. Oraya da silikon uyguladık.

Gördüğünüz çatlakları sıva, silikon vs yapıp, banyo gider deliğinin üzerini kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutarsanız, sorun geçecektir. Ne olur ne olmaz biz ilaçlamıştık. O zamandan henüz bir şey görmedik. Tabii yaz girişi tekrar ilaçlayacağız, yavru vs. kalmışsa onlar da bitsin.

Bu çamaşır makinesinin bağlandığı musluğun çıkış yeri de mesela duvar çatlakları vs. vardı. Varsa o tarz yerlerinde kapatılması etkili olabilir.
en son gördüğüm hamam böceği çamaşır makinesine doğru gidiyordu bi çevirip arkasına bakayım boşluk varmı diye

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
Discord
Maiky#6172

hocam tekrardan merhaba ben bu ilacı almayı unutmuştum. 3 4 gün önce sipariş verdim bugün geldi bunun kullanımı nasıl acaba? siz nasıl kullandınız? internetten baktığımda 10 ml için 1 l su ile karıştırın el spreyi ile sıkın falan yazıyor

LastFreak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Can Ergün
5/1 ml etki ettiği gün olarak en düşüğü. bu camsil tarzı 1 litrelik spreye ilacın yaklaşık 20 ml kadarı ile kullandık. Bizim kullanım alman hamam böceği için olduğundan, daha konsantre yaptık. Normal hamam böceği için de uygulanabilir. Hatta akrep vs. varlığından korkuyorsanız biraz daha konsantre yapabilirsiniz.

Fakat eldiven, maske unutmayın. Aşırı ağır.

10 ml kadarı sinek vs. için çok iyi bu arada. Sonradan bunu da ekleyeyim. O tarz durumlar içinde kullanılabilir.

Top Bottom