Neler Yeni

Yardım Hangi AK-47 skini değerlenir?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Bütçe
400
Arkadaşlar elimde 400 TL var ve CS'de bir AK skini alıp kullanmak istiyorum ancak kararsız kaldım başta kargaşa noktası mavi pembe olan skini alacaktım ancak CS2'ye de yatırım olmasını istiyorum ve elimdeki parada değerlensin istiyorum. Sizce hangisini almak daha mantıklı? CS2'de değerleneceğini düşündüğünüz skin hangisi?

ak 1.png
ak 2.png
ak 3.png
ak 4.png

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,959
İsim
Mert Metshi
bence frontside yada neon rev

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
T4RIK
aga eğer yatırım yapıyım değerlensin diyorsan ak skini değilde kapsül yatırımı yapmalısın birkaç hafta sonra turnuvanın final aşamasında 5 tl ye düşücek fiyatları 5-6 ay sonra 20tl bandına kadar çıkar , eger skinim olsun oynıyım diyorsan nightwish de önerebilirim. Eğer paran steam bakiyesi değilde nakitse bynogameden 330 tl ye nightwish (ww) ve neon revolution (ft) bulabilirsin bence ak skini alıcaksan kapsüllerin indirime girmesini bekle skn fiyatları düşer kapsüller indirime girince istersen güzel stickerlı bir ak-47 slate alırsın 55-75 tl ye kalan paranlada kapsül alır 6ay-1yıl sonra satar paranı 4-5 e katlamış olursun tercih senin.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
aga eğer yatırım yapıyım değerlensin diyorsan ak skini değilde kapsül yatırımı yapmalısın birkaç hafta sonra turnuvanın final aşamasında 5 TL ye düşücek fiyatları 5-6 ay sonra 20tl bandına kadar çıkar , eger skinim olsun oynıyım diyorsan nightwish de önerebilirim. Eğer paran steam bakiyesi değilde nakitse bynogameden 330 TL ye nightwish (ww) ve neon revolution (ft) bulabilirsin bence ak skini alıcaksan kapsüllerin indirime girmesini bekle skn fiyatları düşer kapsüller indirime girince istersen güzel stickerlı bir ak-47 slate alırsın 55-75 TL ye kalan paranlada kapsül alır 6ay-1yıl sonra satar paranı 4-5 e katlamış olursun tercih senin.
Aslında benim derdim AK skin alıp oynayayım envanter diziyorum o yüzden AK skini almak benim için daha iyi. Bu dördünden birini almak istiyorum ama hangisi biraz daha ileriye dönük olur onu bilemiyorum. Aslında neon revolution bi ara 600 TL olmuştu sanırsam, belki neon alabilirim. Dediğiniz kapsüller kaç TL tam hocam şuan ki fiyatı? Birde ismi neydi? Hangi turnuva?

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
T4RIK
Aslında benim derdim AK skin alıp oynayayım envanter diziyorum o yüzden AK skini almak benim için daha iyi. Bu dördünden birini almak istiyorum ama hangisi biraz daha ileriye dönük olur onu bilemiyorum. Aslında neon revolution bi ara 600 TL olmuştu sanırsam, belki neon alabilirim. Dediğiniz kapsüller kaç TL tam hocam şuan ki fiyatı? Birde ismi neydi? Hangi turnuva?
şuan oyun içinde 20tl den satılıyor paris major 2023 turnuvası csgonun son major turnuvası ve stickerlar arkaplansız oldugu için baya iyi bynogame de suan 370 tl neon revolution gündüz 330 a düştüğünü gördüm, eskiden birkac haftadır neon revolution skini 435tl den satılıyordu bynogame de steamdede 485 tl bandındaydı kapsüller gittikten sonrada cs2 gelmezde 500tl yi görür cs2 gelirse ne olacağını bilemiyoruz cok fazla arta bilir de düsebilirde

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
şuan oyun içinde 20tl den satılıyor paris major 2023 turnuvası csgonun son major turnuvası ve stickerlar arkaplansız oldugu için baya iyi bynogame de suan 370 TL neon revolution gündüz 330 a düştüğünü gördüm, eskiden birkac haftadır neon revolution skini 435tl den satılıyordu bynogame de steamdede 485 TL bandındaydı kapsüller gittikten sonrada cs2 gelmezde 500tl yi görür cs2 gelirse ne olacağını bilemiyoruz cok fazla arta bilir de düsebilirde
Hocam ben ByNoGame üzerinden skin almak istediğimde hiç güzel bir indirim yakalayamıyorum. Normalde yer işareti koyarak tarayıcıdan kontrol ediyorum sürekli ama bana mı denk gelmiyor anlamıyorum her saat başı bakıyorum. Bunun bir taktiği var mı bildiğiniz?

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
T4RIK
https://www.bynogame.com/tr/oyunlar/csgo/skin-last?size=1000 son yüklenen skinleri anında gösteriyor bende %30 gibi bir indirimle yakalarsam alıyım diye bakıyorum hep de bana pek denk gelmiyor 30 dk mactayken sürekli bakıyorum 5 dk su içmeye gidiyorum adam %65 -%85 ucuza skin koymus ve satılmıs oluyor . birkac hafta önce adamın biri 1500tl ye karambit sattı içim acıdı valla bu şans bi bizde yok

Berke123

80+ Bronze
Arkadaşlar elimde 400 TL var ve CS'de bir AK skini alıp kullanmak istiyorum ancak kararsız kaldım başta kargaşa noktası mavi pembe olan skini alacaktım ancak CS2'ye de yatırım olmasını istiyorum ve elimdeki parada değerlensin istiyorum. Sizce hangisini almak daha mantıklı? CS2'de değerleneceğini düşündüğünüz skin hangisi?

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
hangisi güzel geliyorsa onu al hiçbiri aman aman artış göstermez, cs2 ile beraber tüm skinler gibi bunlar da artar ama bunlar yatırım yapılcak skinler değil yani muhtemelen neon devrimi aralarından en çok artan olur ama yine de diğerleriyle çok da bir fark olmaz

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
https://www.bynogame.com/tr/oyunlar/csgo/skin-last?size=1000 son yüklenen skinleri anında gösteriyor bende %30 gibi bir indirimle yakalarsam alıyım diye bakıyorum hep de bana pek denk gelmiyor 30 dk mactayken sürekli bakıyorum 5 dk su içmeye gidiyorum adam %65 -%85 ucuza skin koymus ve satılmıs oluyor . birkac hafta önce adamın biri 1500tl ye karambit sattı içim acıdı valla bu şans bi bizde yok
Hocam elimdeki skinleride satmak istiyorum bunu az komisyon kesen bir site varsa bildiğiniz orada satayım.

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
T4RIK
Hocam elimdeki skinleride satmak istiyorum bunu az komisyon kesen bir site varsa bildiğiniz orada satayım.
türk sitesi olarak bynogame var bende uygun fiyattan skin buldukça alıyorum. uygun fiyattan satıyorsan bende alabilirim onun dışında bazı youtuberların dc sunucularında aracılı bir şekilde alıp satabilirsin komisyonlar steam a göre daha az olur genelde %7-%8 vs tabi sunucudan sunucuya değişir yabancı sitelerinde satış yapmadım o yüzden başka bir site bilmiyorum malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

bynogamede satış yaptığındada %7 %8 komisyon alıyor + steam fiyatından %10-%20 ucuza satman lazım bynogame de yoksa satılması biraz zor

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
türk sitesi olarak bynogame var bende uygun fiyattan skin buldukça alıyorum. uygun fiyattan satıyorsan bende alabilirim onun dışında bazı youtuberların dc sunucularında aracılı bir şekilde alıp satabilirsin komisyonlar steam a göre daha az olur genelde %7-%8 vs tabi sunucudan sunucuya değişir yabancı sitelerinde satış yapmadım o yüzden başka bir site bilmiyorum malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

bynogamede satış yaptığındada %7 %8 komisyon alıyor + steam fiyatından %10-%20 ucuza satman lazım bynogame de yoksa satılması biraz zor
Hocam frontside misty buldum bi tane üstünde holo stickerlar var nasıl? Fiyatıda 310 TL

trufg.png

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
hiçkimse bunu öngöremez ama bence source 2 deki görünüşleri güzelleşen bazı skinler değerlenir(ışığı yansıtan şeyler gamma doppler gibi )
yani kısacası youtube den source 2 de skinlerin nasıl göründüğüne bakın ona göre en çok değişeni alabilirsiniz(benim öngörüm YTD XD)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,640
Üyeler
154,971
Son üye
Aswei
Top Bottom