Neler Yeni

Hangi akım korumalı prizi almalıyım?

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
1.)TUNCMATIK Powersurge 5 Siyah Priz

2.)HAMA HM.137258 6'lı 3m Akım Korumalı Priz Siyah

3.)PHILIPS SPN7040WA/62 AKIM KORUMALI PRİZ 600J 4'LÜ - 2M

Arkadaşlar bu 3 model arasında kaldım. Fiyata takılmadan hangisi daha iyidir? Daha önce kullanan var mı? Bu konuyu araştıran tavsiye verebilecek olan var mı? Yardımcı olup fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Ekler

• IMG_8102.png
    IMG_8102.png
    264.7 KB · Hit: 148
  • IMG_8101.png
    IMG_8101.png
    204.8 KB · Hit: 131
  • IMG_8100.png
    IMG_8100.png
    231.3 KB · Hit: 140

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Bi karar verirsen beni de haber et

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
İçlerinde en iyisi tabi ki Philips, Tunçmatik de ona yakın sayılır Hama hakkında bir bilgim ve deneyimim yok.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
Tunçmatik kullanıyorum memnunum. Diğerleri hakkında pek bilgim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
Akım korumalı prizlerde önemli olan Joule değeridir.
Tunçmatik : 1050 Joule
Hama : 375 joule
Philips :600 Joule
Burada F/P açısından Tunçmatik çok daha iyi bir tercih olacaktır. Sırf marka diye gidip Phılıps almayın.
Ama ben akım korumalı priz olunca sadece Schneider marka alırım fiyat olarak yüksek ama hem malzeme kalitesi hemde 1836 Joule değeri ile çok iyi bir koruma sağlıyor.
Bahsettiğim Ürün
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçlerinde en iyisi tabi ki Philips, Tunçmatik de ona yakın sayılır Hama hakkında bir bilgim ve deneyimim yok.
Lütfen sadece marka diye öneride bulunmayın.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Çağatay
Bütçe varsa schneider alırsın kafan rahat olur. O kadar param yok dersen de tunçmatik alırısn iş görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Burada F/P açısından Tunçmatik çok daha iyi bir tercih olacaktır. Sırf marka diye gidip Phılıps almayın.
Ama ben akım korumalı priz olunca sadece Schneider marka alırım fiyat olarak yüksek ama hem malzeme kalitesi hemde 1836 Joule değeri ile çok iyi bir koruma sağlıyor.
Bahsettiğim Ürün

Markanın önemi yok mu yani? Bende senin gibi joule değerine bakarak adını şimdi hatırlamadığım bir marka almıştım 2 ay sonra içerisindeki bütün priz ayakları tek tek kırıldı içini açarak komple revize etmek zorunda kalmıştım o kadar kötü bir malzeme kalitesi vardı ki..

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
Markanın önemi yok mu yani? Bende senin gibi joule değerine bakarak adını şimdi hatırlamadığım bir marka almıştım 2 ay sonra içerisindeki bütün priz ayakları tek tek kırıldı içini açarak komple revize etmek zorunda kalmıştım o kadar kötü bir malzeme kalitesi vardı ki..
Tunçmatikile Philips arasındaki malzeme kalitesi abartılacak boyutta değil. Joule değeri neredeyse iki katı olan ve bildiğim bir ürün yerine gidipde Philips önermem

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
1.)TUNCMATIK Powersurge 5 Siyah Priz

2.)HAMA HM.137258 6'lı 3m Akım Korumalı Priz Siyah

3.)PHILIPS SPN7040WA/62 AKIM KORUMALI PRİZ 600J 4'LÜ - 2M

Arkadaşlar bu 3 model arasında kaldım. Fiyata takılmadan hangisi daha iyidir? Daha önce kullanan var mı? Bu konuyu araştıran tavsiye verebilecek olan var mı? Yardımcı olup fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Bu işin zirvesi Sneijder'dir. 10 numara topçusdawda amaan akım korumalı prizdir.
1701843353621.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Tunçmatikile Philips arasındaki malzeme kalitesi abartılacak boyutta değil. Joule değeri neredeyse iki katı olan ve bildiğim bir ürün yerine gidipde Philips önermem
Evet doğru tabi ikiside iyi marka hangisinin değeri yüksek ise onu tercih etmek gerekir ben başımdan geçen olaydan sonra marka takıntısı yapmaya da başladım açıkçası ama bu işin zirvesi tabii ki schneider

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Bahsettiğim Ürün

güvenilir satıcı yokki. Ben Philips düşünmüştüm çünkü amazonda amazontr satıyor. Aynı sekilde güvenilir satıcan alabileceğim bir model atarsanız sevinirim.

Armi3067

80+ Bronze
Karar veremiyorum. Arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.
Tunçmatik 5 + 2 usb portlu olanını kullanıyorum iç düzeneğini bildiğim için tercih ettim, tunçmatik alınabilir.

Bir kart üzerinde 3 varistör, 2 sigorta ve 1 tane akım sınırlayıcı var diğer markalar gibi kabloya ek yapıp 1 varistör atmamışlar.

Top Bottom