Neler Yeni

Hangi banka kartını çıkarmalıyım ?

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
babana giriyor olabilir o zaman senin işlemler. başka bankaya eft havaleden 4 lira, mesai dışında 8 lira kesiyor. garantiden garantiye bile 1,32 lira kesiyor. yukarda bi arkadaş demişti atmden para yatırsam benden habersiz 500 lira çeker diye gerçekten öyle. uzak durun kullanmayın garantiyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya da ek kart diye hiç ücret de almıyor olabilir ana karttan yeterince aldığı için bilmiyorum onun detayını
hayır sanırım maaş müşterisi özel diye kesmiyormuş baktım ana kartta da kesmiyor hiçbir şekilde

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
18 oldum banka hesabı açıcam hangi bankayı önerirsiniz eft vsvs gibi işlemlerden kesinti yapmayan ve atm si çok olan bir banka söyler misiniz
Kesinlikle tek cevap ENPARA olmalı senelerdir kullanıyorum çok memnunum 0 masraf.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,002
İsim
Emre
Discord
necromancerr
18 oldum banka hesabı açıcam hangi bankayı önerirsiniz eft vsvs gibi işlemlerden kesinti yapmayan ve atm si çok olan bir banka söyler misiniz
Arayüz Olarak gördüğüm kadarıyla en iyisi garanti

hayır sanırım maaş müşterisi özel diye kesmiyormuş baktım ana kartta da kesmiyor hiçbir şekilde
hee o zaman olabilir maaş kartı kesmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir arayıp sorun babamdan kendime vs atıyorum ne ondan ne benden kesiyor . Mesela ziraat kesiyor aynı bankada olsa
babanın maaş kartı mı? bende de ziraat kesmiyor hiçbir şekilde

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
enpara en mantıklısı. Kredi kartı aidatı yok, transfer ücreti yok, birikim hesabında günlük faiz var. ATM desen Finansbank atmler var zaten. Onun dışında bazı anlaşmalı atmlerden ücretsiz para çekimi vs de var. Örneğin TEB Denizbank gibi

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,881
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Enpara , 7 senedir kullanıyorum 👌

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
18 yaşımdan beri Enpara kullanıyorum ve bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ek olarak; Garanti'de maaş ve yatırım hesabım mevcut.

Top Bottom