Neler Yeni

Hangi bankadan hesap açmalıyım?

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
Merhaba gün itibarıyla 18 oldum ve bir banka hesabı açmak istiyorum lakin hangi bankadan açmalıyım bilmiyorum. Papara'ya alışmış biriyim, ne önerirsiniz, sizler neler kullanıyorsunuz?

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Merhaba gün itibarıyla 18 oldum ve bir banka hesabı açmak istiyorum lakin hangi bankadan açmalıyım bilmiyorum, Papara'ya alışmış biriyim ne önerirsiniz sizler neler kullanıyorsunuz?
Ben kuveyt açtım iyi yanı her şey ücretsiz aidat işlem ücreti falan yok ama kötü yanı kampanya olmuyor hiç ekstra bişey kazanamıyorsun

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba gün itibarıyla 18 oldum ve bir banka hesabı açmak istiyorum lakin hangi bankadan açmalıyım bilmiyorum, Papara'ya alışmış biriyim ne önerirsiniz sizler neler kullanıyorsunuz?
Akbank ve garanti güzel oluyor. Hem kartsız para çekme yüklemede en kolay ve sıkıntısız onlar. Hem yeterince atm leri var. Hem de kart avantajları güzel

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba gün itibarıyla 18 oldum ve bir banka hesabı açmak istiyorum lakin hangi bankadan açmalıyım bilmiyorum. Papara'ya alışmış biriyim, ne önerirsiniz, sizler neler kullanıyorsunuz?
Akbank bence.

Özdemirr

80+
Hocam kendim esnafım belli bankalar sene boyunca eft havale ücreti almıyor vakıfda vardı bu bi göz at istersen

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İş Bankası'ndan hesap açtım teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,351
Üyeler
157,229
Son üye
medinedas
Top Bottom