Neler Yeni

Hangi ekspertizi ve hangi paketini seçmeliyim?

yasinsuer

80+ Bronze
Beyler 2012 fiesta titanium x aracını almayı düşünüyorum. Ekspertize sokucam hangi ekspertiz ve hangi paketi yaptırmam iyi olur?

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Arabadan hiç anlamıyorsanız ve para sıkıntınız yoksa en yüksek paketi seçmenizi öneririm. Ekspertiz olarak da olduğunuz şehre göre değişebilir ama Tarcanlar , PilotGarage ve Dynobil gibi bilinen iyi yerleri tercih etmeniz iyi olabilir.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Bu arada arabadan hiç anlıyor musunuz? Bahsedilenin dışında çok fazla şey çıkarsa siz görebilirseniz ekspertize kalmadan araç başında ayrılırsınız.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Yunus
Reisim arabadan anlamıyorsan gitmeden önce karşı taraf ile anlaş, eğer söylediği dışında ciddi sorun çıkarsa masrafını karşılasın.

Eğer kabul ederse git etmezse zaten bir soru olduğu bellidir.
Nekadar uygun olursa olsun aracına güvenen adam kabule edecektir uygun araba kaçtı diye üzülme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Expertiz olarak eğer ilde varsa Tarcanlar kesinlikle önerimdir, yoksa Dynobil, Pilot gibi ismi olan yerlere git.

Paket olarak Airbag kontrolü olan birini seç derim.

yasinsuer

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada arabadan hiç anlıyor musunuz? Bahsedilenin dışında çok fazla şey çıkarsa siz görebilirseniz ekspertize kalmadan araç başında ayrılırsınız.
kaput için vida kontrollerini felan yaptım motor kısmı için.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hangi şehirdesin bilmiyorum ama https://www.tarcanlarotoekspertiz.com.tr/subeler mutlaka bak. Yoksa bizzat görmesemde çoğu dynobilde güzel işçilik yapılıyor. Ispartada bir tane dynobil mehmet usta var o adam epey epey işinin ehli.
Büyük şehirdeysen mutlaka tarcanlara git.
Mutlaka ama mutlaka ilanı açıklamasıyla birlikte ss al. Araba başına gidersin söylemediği yazmadığı bir şey çıkar sonra uğraşmak istemez sallar.
Ekstra olarak Ekspertizde şunun acil değişmesi lazım der işte bu kötü değiştirin der falan der filan der git bir ustadan fiyat al bu fiyatı düş de.
Tarcanlarda ful paket , Dynobilde gold paket ideal.

yasinsuer

80+ Bronze
Hangi şehirdesin bilmiyorum ama https://www.tarcanlarotoekspertiz.com.tr/subeler mutlaka bak. Yoksa bizzat görmesemde çoğu dynobilde güzel işçilik yapılıyor. Ispartada bir tane dynobil mehmet usta var o adam epey epey işinin ehli.
Büyük şehirdeysen mutlaka tarcanlara git.
Mutlaka ama mutlaka ilanı açıklamasıyla birlikte ss al. Araba başına gidersin söylemediği yazmadığı bir şey çıkar sonra uğraşmak istemez sallar.
Ekstra olarak Ekspertizde şunun acil değişmesi lazım der işte bu kötü değiştirin der falan der filan der git bir ustadan fiyat al bu fiyatı düş de.
Tarcanlarda ful paket , Dynobilde gold paket ideal.
samsundayım pilot garaje düşünüyorum hangi paketi yaptırsam?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
samsundayım pilot garaje düşünüyorum hangi paketi yaptırsam?
Business pakette emniyet kemeri airbag kontrolü ve conta yanık testi var. Kaporta boya standart zaten. Bence bu yeterli

yasinsuer

80+ Bronze
Business pakette emniyet kemeri airbag kontrolü ve conta yanık testi var. Kaporta boya standart zaten. Bence bu yeterli
Hocam günaydın aracın tavanı normal kendi renginden farklı güneş yanığı gibi geldi bana fakat adama aracın iç tavan döşemesini de değiştirmiş. Kafama takıldı açıkçası. Araç deprem bölgesinden gelme. Tavanına bir şey düşse boya kesin olur diye düşünüyorum. Ne olduğunu çözemedim.

Top Bottom