Neler Yeni

Hangi forza horizon 5 paketini almalıyım

eeee niye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Harun Zengin
Premium edition ile premium eklenti yığını arasındaki fark nedir

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Premium edition ile premium eklenti yığını arasındaki fark nedir
Sevgili hocam aralarındaki fark paket farkı örnek birinde ferrari x harita varsa diğerinde yok aralarındaki farklar böyle :) Bu arada bende alıcam şuan onu düşünüyorum. forza 4 de nwidia hatalı fix var açılmıyor 5. 10 dkka sonra oyundan atıyor yahut kitliyor o sebebten FH5 almayı düşünüyorum bende .siz hangi platformdan alıcaksınız bu arada :)

eeee niye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Harun Zengin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sevgili hocam aralarındaki fark paket farkı örnek birinde ferrari x harita varsa diğerinde yok aralarındaki farklar böyle :) Bu arada bende alıcam şuan onu düşünüyorum. forza 4 de nwidia hatalı fix var açılmıyor 5. 10 dkka sonra oyundan atıyor yahut kitliyor o sebebten FH5 almayı düşünüyorum bende .siz hangi platformdan alıcaksınız bu arada :)
🙂Steamdan alacağım belki büyük indirimleri beklerim🙂

Biri pahalı biri ucuz.
İkiniz de yanlış biliyorsunuz. Biri halihazırda forzanız varsa alabileceğiniz paket, diğeri ise sıfırdan oyun artı eklenti. Çünkü premium edition ile eklenti yığını sorulmuş

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
🙂Steamdan alacağım belki büyük indirimleri beklerim🙂
Şuan bende steam bakıyorum ultimed paketini düşünüyorum fakat fiyatı gerçekten çok yüksek 5 ay önce ultimed paketi zamlı halde 400 tl idi şuan çılgın fiyatta Beklemek mantıklımı değil mi bilemedim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu almadan DLC alamayacağını biliyordur herkes sanırım :D?
almak istese bile steam onay vermiyor çok gereksiz bilgi oldu bu tşkler.

İkiniz de yanlış biliyorsunuz. Biri halihazırda forzanız varsa alabileceğiniz paket, diğeri ise sıfırdan oyun artı eklenti. Çünkü premium edition ile eklenti yığını sorulmuş
sevgili hocam steam bahar indiriminden sonra başka indirim geliyormu önümüzdeki aylarda.. tşkler

Şuan bende steam bakıyorum ultimed paketini düşünüyorum fakat fiyatı gerçekten çok yüksek 5 ay önce ultimed paketi zamlı halde 400 TL idi şuan çılgın fiyatta Beklemek mantıklımı değil mi bilemedim :)

almak istese bile steam onay vermiyor çok gereksiz bilgi oldu bu tşkler.

sevgili hocam steam bahar indiriminden sonra başka indirim geliyormu önümüzdeki aylarda.. tşkler
Geliyor hocam yaz indirimi falan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
937,396
Üyeler
147,348
Son üye