Neler Yeni

Hangi gtx1650s alınmalı

Serdar43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serdar
Merhaba abdullah abini önerdiği sistemdeki inno3d gtx1650super ler hiçbiryerde kalmamış ona yakın fiyat larda aynı perfromans verebilecek hangi ekran kartını alamalıyım ?

En İyi Cevap
teşekkür ederim knkm son bir sorum olucaktı bütçe ikisini de yetiyor palit mi galax mı ? çünkü galax ın tanınmaması beni bı tık korkutuyor sana güvenerek karar vericem
Aslında Galax'da gayet tanındık bir firma diyebiliriz. İki marka da gayet iyidir, ben olsam en ucuz olanı tercih ederdim.
Ya da istersen tasarımını en beğendiğin kartı da alabilirsin, iki kart da gayet iyidir.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
Merhaba abdullah abini önerdiği sistemdeki inno3d gtx1650super ler hiçbiryerde kalmamış ona yakın fiyat larda aynı perfromans verebilecek hangi ekran kartını alamalıyım ?
palit alabilirsin

Serdar43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galax GTX 1650 Super EX alabilirsin, bu model de gayet kalitelidir.
bende biraz araştırdım izlediğim bir videoda soğutma bloğunun kücük olduğunu söylüyorlardı sıkıntı olurmu ve inno3d modelle aralarında ne kadar fark vardır ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

palit alabilirsin
inoo3d ile arasında ki performans farkı tahmini olarak nedir ?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
bende biraz araştırdım izlediğim bir videoda soğutma bloğunun kücük olduğunu söylüyorlardı sıkıntı olurmu ve inno3d modelle aralarında ne kadar fark vardır ?
Bu kartlar çok az güç tüketir, soğutma bloğu hakkında bir araştırmam olmadı ancak sorun yaratmaz.
INNO3D ile aralarında performans farkı yok, ikisi de aynı FPS'i verir.

Serdar43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kartlar çok az güç tüketir, soğutma bloğu hakkında bir araştırmam olmadı ancak sorun yaratmaz.
INNO3D ile aralarında performans farkı yok, ikisi de aynı FPS'i verir.
teşekkür ederim knkm son bir sorum olucaktı bütçe ikisini de yetiyor palit mi galax mı ? çünkü galax ın tanınmaması beni bı tık korkutuyor sana güvenerek karar vericem

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Aslında Galax'da gayet tanındık bir firma diyebiliriz. İki marka da gayet iyidir, ben olsam en ucuz olanı tercih ederdim.
Ya da istersen tasarımını en beğendiğin kartı da alabilirsin, iki kart da gayet iyidir.

En İyi Cevap
Top Bottom