Neler Yeni

Hangi hazır sistem daha mantıklı ?

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
Hazır sistem alıcam iki sistem arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim fiyatları hangisinin daha makul mantıklı daha iyi performansı hangisinden alırım

Machete Gold | AMD Ryzen 5 5600 | 2 x 8 GB DDR4 | ASUS RTX 4060 Ti 8 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı
https://www.incehesap.com/machete-g...source=paylas&utm_medium=urun&utm_term=mobile

emrext

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre atasoy
Hazır sistem alıcam iki sistem arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim fiyatları hangisinin daha makul mantıklı daha iyi performansı hangisinden alırım

Machete Gold | AMD Ryzen 5 5600 | 2 x 8 GB DDR4 | ASUS RTX 4060 Ti 8 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı
https://www.incehesap.com/machete-g...source=paylas&utm_medium=urun&utm_term=mobile

Alttakine sıvı soğutma ekleyip sipariş verdim ben 2 gün önce

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alttakine sıvı soğutma ekleyip sipariş verdim ben 2 gün önce
başka değişiklik yaptın mı hocam bende perşembe günü inşAllah sipariş vericem sana zahmet gelince sistem test ettikten sonra geri bildirimini paylaşır mısın güzel mi değil mi kasanın önü cam ya ısınma yaşadın mı falan sana zahmet

emrext

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emre atasoy
başka değişiklik yaptın mı hocam bende perşembe günü inşAllah sipariş vericem sana zahmet gelince sistem test ettikten sonra geri bildirimini paylaşır mısın güzel mi değil mi kasanın önü cam ya ısınma yaşadın mı falan sana zahmet
Başka değişiklik yapmadım, gerek de yok zaten. Yanlardan hafa aldığı için sorun olacağını sanmıyorum. Çünkü aynı tip kasa kullanmıştım daha önce caguarın kasası.

Koba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren Atasever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka değişiklik yapmadım, gerek de yok zaten. Yanlardan hafa aldığı için sorun olacağını sanmıyorum. Çünkü aynı tip kasa kullanmıştım daha önce caguarın kasası.
Hee anladım Allah razı olsun gelince yine bilgi verirsen sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart ile işlemci tam performans çalışır dimi bios güncellemesi gerektirir diyenler var destekler mi yani 13. Nesili

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom