Neler Yeni

Hangi İntel İşlemcisi, Hangi AMD İşlemcisine Denk Geliyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Hakan
Yeni video attı knk haberinin olması lazım
Para açısından denk diye bir şey yazmıyor Testler yapılırken aynı şartlar altında yapıp karşılaştırılır Çitaya bayır çıkartıp köpeği bayır aşşağı koşturalım Eşit sürede tamamlanınca performansları aynı mı olur 😂😂😂😂😂😂😂😂

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Para açısından denk diye bir şey yazmıyor Testler yapılırken aynı şartlar altında yapıp karşılaştırılır Çitaya bayır çıkartıp köpeği bayır aşşağı koşturalım Eşit sürede tamamlanınca performansları aynı mı olur 😂😂😂😂😂😂😂😂
İstersen atılan videonun açıklama kısmına gidip hangi anakart ile test edildiğine bak knk

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
10400f ile 3600 ü açıklamış bugün admin bi bakmanızı öneririm

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Tamam eşitler senin dediğin doğru hellal olsun çok iyi bir bilişimcisin böyle devam et kurban
Aga niye böyle diyorsun performans olarak her şey ortada zaten buna bir şey demiyorum.
Az çok ensesinde . Sadece Intel i düzgün bir şekilde kullanmak için iyi bir anakart alman gerekiyor ve tabii ki işlemciyede fazla para basman gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga niye böyle diyorsun performans olarak her şey ortada zaten buna bir şey demiyorum.
Az çok ensesinde . Sadece Intel i düzgün bir şekilde kullanmak için iyi bir anakart alman gerekiyor ve tabii ki işlemciyede fazla para basman gerekiyor.
10.nesil için ise Intel çok iyi bir karar aldı ve alınabilecek duruma geldi.

10.nesil için ise Intel çok iyi bir karar aldı ve alınabilecek duruma geldi.
Ona bir şey diyemem

İ5 9600 k nın çoğu oyunda 10-20 FPS fazla verdiğini bende biliyorum. Ama sen tam performans için z490 anakart alman gerektiğini anlamak istemiyorsun

Top Bottom