Neler Yeni

Hangi İnternet Firmasını Tavsiye Edersiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Baki Ertürk
Arkadaşlar son zamlardan sonra malumunuz internet fiyatları acayip derecede artmış durumda. Bu yüzden internet servis sağlayıcımı (Turknet) değiştirmeyi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz fiber hizmet alabileceğim bir firma ismi varsa konu altına paylaşırsanız sevinirim.
Not : Düşük pingli, kopma, donma vs. yaşamayacağım, herhangi bir sorun yaşadığım da arayıp ulaşabileceğim ve çözüm bulabileceğim uygun fiyatlı bir firma arıyorum. Şu firmalar sizce nasıl tavsiye eder misiniz?

1- Millenicom
2- Netspeed
3- Gıbırnet
4- Rüzgarnet

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Mehmet Ali
Arkadaşlar son zamlardan sonra malumunuz internet fiyatları acayip derecede artmış durumda. Bu yüzden internet servis sağlayıcımı (Turknet) değiştirmeyi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz fiber hizmet alabileceğim bir firma ismi varsa konu altına paylaşırsanız sevinirim.
Not : Düşük pingli, kopma, donma vs. yaşamayacağım, herhangi bir sorun yaşadığım da arayıp ulaşabileceğim ve çözüm bulabileceğim uygun fiyatlı bir firma arıyorum. Şu firmalar sizce nasıl tavsiye eder misiniz?

1- Millenicom
2- Netspeed
3- Gıbırnet
4- Rüzgarnet
Hocam 2 senedir millenicom kullanıyorum , VDSL 100 Mbps paketini , bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Ping değerleride oldukça düşük , uzun süreli kesinti kopma yavaşlama vs olmadı. Olduğu zamanda Whatsapp üzerinden yazdığımda 10 dk içerisinde hemen çözülüyordu sorunum. Daha bugün aradım Millenicom müşteri hizmetlerini , şuanda zam gözükmüyor dediler. Ben 179,90₺ ödüyorum. Gayet de memnunum.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz

1- Millenicom
2- Netspeed
3- Gıbırnet
4- Rüzgarnet
Türksat Kablonet Kullanıyorum 4 Yıldır Memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Baki Ertürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 2 senedir millenicom kullanıyorum , VDSL 100 Mbps paketini , bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Ping değerleride oldukça düşük , uzun süreli kesinti kopma yavaşlama vs olmadı. Olduğu zamanda Whatsapp üzerinden yazdığımda 10 dk içerisinde hemen çözülüyordu sorunum. Daha bugün aradım Millenicom müşteri hizmetlerini , şuanda zam gözükmüyor dediler. Ben 179,90₺ ödüyorum. Gayet de memnunum.
+ 15 tl modem kira bedeli alınıyor onu da hesaba koymak lazım.

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Furkan Görür
rügarneti sil oradan. 2 kişi var tanıdığım birinin tahattütüne 6 ay kalmış 4bin tl para istiyorlar diğerine ise çıkması için gereken hizmet noyu vermiyorlar diye hapis kalmış rüzgarnette. THH ye başvurdu arkadaş

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Baki Ertürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türksat Kablonet Kullanıyorum 4 Yıldır Memnunum
Maalesef kablonet altyapım yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

rügarneti sil oradan. 2 kişi var tanıdığım birinin tahattütüne 6 ay kalmış 4bin TL para istiyorlar diğerine ise çıkması için gereken hizmet noyu vermiyorlar diye hapis kalmış rüzgarnette. THH ye başvurdu arkadaş
O zaman rüzgarneti hiç hesaba katmayalım madem bu kadar sıkıntılı.

LethaX

80+ Bronze

1- Millenicom
2- Netspeed
3- Gıbırnet
4- Rüzgarnet
Aralarından netspeed daha iyidir.

Yusufxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Yusuf

1- Millenicom
2- Netspeed
3- Gıbırnet
4- Rüzgarnet
Kesinlike Netspeed öneriyorum 1 haftadır kullanıyorum doğuda oturduğum için istanbul valorant sunucusu 25Ms veriyor batıdaki aradaşlarımda netspeed kullanıyor 10 ms civarlarda oynuyor Aboneliğin başlayacağı zaman müşteri hizmetlerini arayıp “ FPAMVP “ referans kodunu verirsen düzenli olarak faturamızı ödediğimiz sürece her ay 10₺ indirimli kullanabiliyoruz müşteri hizmetleri genellikle 1Dk içinde cevap veriyor

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Mehmet Ali

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren
Yarım saat önce başvurduk netspeed e bakalım nolacak bende türknetliydim ama fiyatı gerçekten çok şişirdiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Baki Ertürk
Yarım saat önce başvurduk netspeed e bakalım nolacak bende türknetliydim ama fiyatı gerçekten çok şişirdiler
aynen ya acayip arttı. Bende o yüzden değiştiriyorum zaten yoksa memnunum. Netspeed'e 48 saat içerisinde geçiş işlemi yapılıyormuş geçincesi sana zahmet hız testi filan yapıp birde oyunlarda filan test edip sonuçları benimle paylaşabilir misin?

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren
aynen ya acayip arttı. Bende o yüzden değiştiriyorum zaten yoksa memnunum. Netspeed'e 48 saat içerisinde geçiş işlemi yapılıyormuş geçincesi sana zahmet hız testi filan yapıp birde oyunlarda filan test edip sonuçları benimle paylaşabilir misin?
Hocam bende PC yok ama hız değerlerini atarım interneti bağladıklarında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,390
Üyeler
157,530
Son üye
EmiyaArtoria
Top Bottom