Neler Yeni

Hangi İnternet Firmasını Tavsiye Edersiniz?

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
Netspeed öneririm 75lik paket kullanıyorum 70 lerde download 7 upload alıyorum ve de Türknet gibi değil gece bir sorun olunca arıyorum düzeltiyorlar Türknet bana kalırsa kullanmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Baki Ertürk
kardeşim herşeyi iyi güzel açıklamışsın da bakalım benim bulunduğum yerde o performansı verebilecek mi ?

Bu arada eğer netspeed'e geçmeye karar verirsem senin davet kodunu kullanırım haberin olsun. Davet kodu dışında başka bilgi gerekli olursa özelden yazarım sana.
Ha bu arada davet kodunu kullanınca ne kadar sürelik bir indirim veriyor ?

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
millenicom kullanıyorum yıllardır öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Arkadaşlar son zamlardan sonra malumunuz internet fiyatları acayip derecede artmış durumda. Bu yüzden internet servis sağlayıcımı (Turknet) değiştirmeyi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz fiber hizmet alabileceğim bir firma ismi varsa konu altına paylaşırsanız sevinirim.
Not : Düşük pingli, kopma, donma vs. yaşamayacağım, herhangi bir sorun yaşadığım da arayıp ulaşabileceğim ve çözüm bulabileceğim uygun fiyatlı bir firma arıyorum. Şu firmalar sizce nasıl tavsiye eder misiniz?

1- Millenicom
2- Netspeed
3- Gıbırnet
4- Rüzgarnet
Aralarından netspeed tercih edebilirsin Gıbırnet yerinde comnet seçebilirsin rüzgar net hakkında bi bilgim yok

Tugayyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Tugay Günay
Yaklaşık 1 aydır comnet kullanıyorum ben herhangi bir sıkıntı vs bir şey görmedim hız ve indirme tam alıyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,413
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Netspeed tavsiye ederim knka

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
kardeşim herşeyi iyi güzel açıklamışsın da bakalım benim bulunduğum yerde o performansı verebilecek mi ?

Bu arada eğer netspeed'e geçmeye karar verirsem senin davet kodunu kullanırım haberin olsun. Davet kodu dışında başka bilgi gerekli olursa özelden yazarım sana.
Bana ve sana 12 ay 10tl indirim var

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren

Ekler

• IMG_20230204_155338.jpg
    IMG_20230204_155338.jpg
    56.1 KB · Hit: 35

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Hocam 2 senedir millenicom kullanıyorum , VDSL 100 Mbps paketini , bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Ping değerleride oldukça düşük , uzun süreli kesinti kopma yavaşlama vs olmadı. Olduğu zamanda Whatsapp üzerinden yazdığımda 10 dk içerisinde hemen çözülüyordu sorunum. Daha bugün aradım Millenicom müşteri hizmetlerini , şuanda zam gözükmüyor dediler. Ben 179,90₺ ödüyorum. Gayet de memnunum.
hocam siz 30 tl fazla ödüyorsunuz bu arada bilginize geçen gün beni sırf taahhütlüden çıkıyım diye 35 lik paketi 100 e çevirmeye 149 tl istediler 6 ay sabit fiyat garantisi ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum netspeedden yada herhangi bir iss den 3 ay içinde ayrılırsan başka internet bağlatamıyorsun bilgine

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Arkadaşlar son zamlardan sonra malumunuz internet fiyatları acayip derecede artmış durumda. Bu yüzden internet servis sağlayıcımı (Turknet) değiştirmeyi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz fiber hizmet alabileceğim bir firma ismi varsa konu altına paylaşırsanız sevinirim.
Not : Düşük pingli, kopma, donma vs. yaşamayacağım, herhangi bir sorun yaşadığım da arayıp ulaşabileceğim ve çözüm bulabileceğim uygun fiyatlı bir firma arıyorum. Şu firmalar sizce nasıl tavsiye eder misiniz?

1- Millenicom
2- Netspeed
3- Gıbırnet
4- Rüzgarnet
hocam ben 1.5 yıldır millenicom kullanıyorum ve 35mbps paketinde hiç bi sorun yaşamadık hem download hemde upload olarak internet gayet iyi ve stabil hiçte hız kaybı yaşamadık ben tavsiye ederim , bide yanında türk telekomun siyah güzel bi modeminden verdiler getirdikleri modemde gayet iyiydi bilgisayarda wifi ile aldığım hızda bu
1675516088188.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,390
Üyeler
157,530
Son üye
EmiyaArtoria
Top Bottom