Neler Yeni

Yardım Hangi İnternet Sağlayıcısını Önerirsiniz

Hangi İnternet Sağlayıcısı

• Türknet

• Türktelekom

• Turkcell Superonline

• Milenicom

• Diğer

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Turktelekom ve Türknet düşünüyorum şuan Türknet ping sorunu var diyorlardı en son ne oldu düzeldimi oyunlarda sorun olmaz değil mi kullanıcı deneyimlerinizi paylaşırmısınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mülayim Alkan
dostum ben türknet kullanıyorum ve çok da memnunum açıkcası benim altyapı yok 35e3 alıyordum ekstra 10tl verdim ve şu anda 50ye 4.5 alıyorum oyunlarda ping sorunu 0 csgoda 50-70, lolde 12-13. bu arada türk telekom önermem!

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum ben türknet kullanıyorum ve çok da memnunum açıkcası benim altyapı yok 35e3 alıyordum ekstra 10tl verdim ve şu anda 50ye 4.5 alıyorum oyunlarda ping sorunu 0 csgoda 50-70, lolde 12-13. bu arada türk telekom önermem!
Hocam sorun olursa onlara ulaşabilir miyim nereden başvurabilirim faks gibi hala çağ dışında uygulamaları mevcut mu

weiwuer

80+ Bronze
sözleşme şartı koyan hiçbir sağlayıcıyı önermem. onun haricinde istediğini deneyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mülayim Alkan
Hocam sorun olursa onlara ulaşabilir miyim nereden başvurabilirim faks gibi hala çağ dışında uygulamaları mevcut mu
şöyle ilk başta faks göndermen gerekiyor zaten kolay iş sana belgeleri mail adresine yolluyorlar çıkartıyorsun dolduruyorsun ardından faks veya kargoydu tam olarak hatırlamıyorum sonra 1 hafta içerisinde gelip hallediyorlar ve ben sorun yaşamadım 3 günde geldi ve oldu benimki

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turkcell Superonline ile Türktelekom fiyatları aynı o yüzden Turkcell i eledim hazır bir sağlayıcı varken değişmeye değmez diye düşünüyorum sözleşme bitiyor ne yapsam diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sözleşme şartı koyan hiçbir sağlayıcıyı önermem. onun haricinde istediğini deneyebilirsin
Türknet dışında kimler var hocam

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Turkcell sağlam baya bütçen ne bu internet işi için?

weiwuer

80+ Bronze
Turkcell Superonline ile Türktelekom fiyatları aynı o yüzden Turkcell i eledim hazır bir sağlayıcı varken değişmeye değmez diye düşünüyorum sözleşme bitiyor ne yapsam diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türknet dışında kimler var hocam
turknet, mileni, netspeed, tbtnet, antwifi...
bu arada türktelekom'u kesinlikle önermem. bedava gel ömür boyu para ödeme deseler yine kullanma

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Turkcell sağlam baya bütçen ne bu internet işi için?
Turkcell alt yapıda adsl destekliyor gösteriyor ve fiyat olarak TT ile aynı o yüzden ona bakmıyorum bütçe aslında yok fiyat performans bekliyorum düşük bütçe olsun diye oyunlarda tilt olmak istemiyorum ping vs olmasına sinir olurum.

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Turkcell alt yapıda adsl destekliyor gösteriyor ve fiyat olarak TT ile aynı o yüzden ona bakmıyorum bütçe aslında yok fiyat performans bekliyorum düşük bütçe olsun diye oyunlarda tilt olmak istemiyorum ping vs olmasına sinir olurum.
TT alma o zaman yani turkcellde sağlam adsl kullanıyorum bende sağlam
Ama bence altyapın varsa Türknet

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
turknet, mileni, netspeed, tbtnet, antwifi...
bu arada türktelekom'u kesinlikle önermem. bedava gel ömür boyu para ödeme deseler yine kullanma
şuan Türktelekom kullanıyorum 75 tl 24 download 6 upload sorunum yoktu lakin sözleşme bitti ve aynı paket için 100 TL teklif ediyorlar bana fazla geldi 10 seneyi aşkındır TT kullanıyorum indirim sağlar insan.

weiwuer

80+ Bronze
ben 75tlye 35mb download kullanıyorum kotasız

Top Bottom