Neler Yeni

Hangi klavyeyi almalıyım. Tavsiyeniz nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
Merhaba arkadaşlar klavye arıyorum ve bir kaç seçenek buldum açıkçası gönlüm %60 tan yana ama tkl klavyede olabilir. Bütçem 1500 gibi düşünebilirsiniz ona göre öneri yaparsanız mutlu olurum. Şimdiden iyi günler. Redswitch tercihim ve bu bulduklarım nasıldır ?

Dickachu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke
Odana beyaz mı yoksa siyah mı daha uygun olur bilmiyorum ama bence alıcaksan rampage al öteki markalara göre daha kaliteli bence

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Efe Kırmaz
Merhaba arkadaşlar klavye arıyorum ve bir kaç seçenek buldum açıkçası gönlüm %60 tan yana ama tkl klavyede olabilir. Bütçem 1500 gibi düşünebilirsiniz ona göre öneri yaparsanız mutlu olurum. Şimdiden iyi günler. Redswitch tercihim ve bu bulduklarım nasıldır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bu klavyede kablo yok ama gecikme sıkıntısı yaşarmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Odana beyaz mı yoksa siyah mı daha uygun olur bilmiyorum ama bence alıcaksan rampage al öteki markalara göre daha kaliteli bence
rampage aslında biraz soru işareti

kırmızışarapp

80+ Silver

Redragon K617 bugün elime geçti. Fiyatına göre çok iyi klavye. Alınır.

kırmızışarapp

80+ Silver
bütün ekipmanlarım siyah bu arada

hocam yay sesi falan varmıı birde hotswap değil ya o düşündürüyor çabuk bozlurmu
Yay sesi yok. Önceden brown switch kullanıyordum. Kırmızı switch daha iyi gibi geldi. Klavye hotswap dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yay sesi yok. Önceden brown switch kullanıyordum. Kırmızı switch daha iyi gibi geldi. Klavye hotswap dostum.
hotswap olduğu sitede yazmıyordu açıkçası iyimiş peki bir sürü siyah arasında pembe fazlamı sırıtır

ve rgb mi

kırmızışarapp

80+ Silver
hotswap olduğu sitede yazmıyordu açıkçası iyimiş peki bir sürü siyah arasında pembe fazlamı sırıtır

ve rgb mi
Öyle çok neon bir pembe olmadığı için sıkıntı olmaz bence güzel duruyor. Evet RGB. Hem kısayol tuşundan hemde programdan ayarlanabiliyor. Programı daha denemedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser

ve rgb mi
renklerini nasıl değiştiriyorsun uygulama üzerindenmi yoksa tuş kısayolu falanmı var

Öyle çok neon bir pembe olmadığı için sıkıntı olmaz bence güzel duruyor. Evet RGB. Hem kısayol tuşundan hemde programdan ayarlanabiliyor. Programı daha denemedim.
sanırım onu alıcam ya sağolasın hocam bilgilendirdiğin için pembe iyi olur hem erkek adam pembe kullanır zaten

kırmızışarapp

80+ Silver
renklerini nasıl değiştiriyorsun uygulama üzerindenmi yoksa tuş kısayolu falanmı var

sanırım onu alıcam ya sağolasın hocam bilgilendirdiğin için pembe iyi olur hem erkek adam pembe kullanır zaten
Altgr+fn basınca modları değişiyor. AYNEN ÖYLE BTW

kırmızışarapp

80+ Silver
Top Bottom