Neler Yeni

Hangi kulaklığı tercih etmeliyim .

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Erol
logitech g435e de bir bakabilirsin günlük kullanım için özellikle

sesi aman aman detaylı veriyor diyemem ama çok profesyonel bir oyuncu değilsen yeter, hem bluetooth hem de dongle olması avantaj telefonda da kullanacaksan

Furkqn3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan cakir
Galiba görünüşünden dolayı nova 1'i tercih edeceğim. Umarım mikrafonunda sorun yaşamam.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Kaan
Cidden mi, corsair ın kulaklıkları iyi değil mi?
Kanka çevremde o kulaklığı 3 kişi kullanıyor bende 2 3 kullandım driveri o kadar lanet birşeyki 10 tane falan driver kuruyor mikrofonu baya kroniksorunlu garantiyle falan çok uğraştım zamanında

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Furkan Demirtaş
Kanka çevremde o kulaklığı 3 kişi kullanıyor bende 2 3 kullandım driveri o kadar lanet birşeyki 10 tane falan driver kuruyor mikrofonu baya kroniksorunlu garantiyle falan çok uğraştım zamanında
Allah Allah mikrofonunun baya abartılı şekilde iyi olduğunu söylüyorlardı. Bu bilgilendirme iyi oldu corsair almamaya çalışacağım alacağım zaman.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Kaan
Allah Allah mikrofonunun baya abartılı şekilde iyi olduğunu söylüyorlardı. Bu bilgilendirme iyi oldu corsair almamaya çalışacağım alacağım zaman.
steel series için diyordum bunları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair kullanmadım bilmiyorum steel seririosun o kulaklığı çok sıkıntı çıkardı bana

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Furkan Demirtaş
steel series için diyordum bunları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair kullanmadım bilmiyorum steel seririosun o kulaklığı çok sıkıntı çıkardı bana
Ha anladım okey eyvallah

Top Bottom