Neler Yeni

Hangi laptop'u almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ömer Yiğit Çağlarer
Instagram
omeryigitcaglarer
Steam
RŌNIN 【 浪人 】
Discord
omeryigitcaglarer#2870
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
ztheniscafe
Hp Pavilion daha iyi bence. Acer olanın rami 8 gb az gibi. Monster Abranında ekran kartı düşük. Ama değerlendirme olarak bakarsak Monster Abra baya bir beğenilmiş. Pavilionda hiçbir şey yok.

YKS.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat Gürbüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eve soba lazımsa monster al.
Şaka bir yana monster alma sakın.
HP veya Acer düşünülebilir.
monsterdan cok şikayet duydum ayrı olarak hpninde ısınma sorunu varmıs sanırsam eğer abartılıcak kadar sorun degılse hp pavillion almayı düşünüyorum

soul

80+ Silver
monsterdan cok şikayet duydum ayrı olarak hpninde ısınma sorunu varmıs sanırsam eğer abartılıcak kadar sorun degılse hp pavillion almayı düşünüyorum
monster kullandım çok ısınıyor soba gibi laptobun sağ üstüne yumurta koysan pişer o derece , eli yakıyor yani biraz bekletince.

şuan acer kullanıyorum 2022 kasa ve hiç sorunum yok ısınma hakkında acer önerebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat Gürbüz
monster kullandım çok ısınıyor soba gibi laptobun sağ üstüne yumurta koysan pişer o derece , eli yakıyor yani biraz bekletince.

şuan acer kullanıyorum 2022 kasa ve hiç sorunum yok ısınma hakkında acer önerebilirim.
yani kullananın dilinden duymak çok iyi oldu teşekkürler. hp veya acer den birini seçeceğim linkte hp'nin hiç değerlendirmesi yok o yüzden aceri alabilirim sonradan 8 gb ram ekletebilirim.

• Beğen
Reaksiyonlar: soul
Top Bottom