Neler Yeni

hangi laptopu tercih etmeliyim

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
emre b
gayet güzel bi öneri teşekkürler. sizce işlemcisi yeterli mi ya da bi tık daha iyi işlemcilisi bulunur mu hafif bütçe aşmalarıyla
ISlemci gayet yeterli bu fiyata bundan iyi laptop yok suan mx550 dusuk ayarlarda oyunda acar ram yukseltiliyorsa bir 8 gb ram daha al bak keyfine

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
@stayleon'un önerdiğini tercih ediniz. Bu bütçe bandında daha iyisi yok diyebilirim.

Emsal

80+ Silver
maks 14k
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu fiyata daha iyi özellikler alabiliyorken neden bu
Hocam laptop u oyun bilgisayarı olarak almıyorsanız bence daha önemli kriterler bilgisayarın hafif metal kasa batarya süresi şık olması type C batarya ucu
hatta batarya aletinin hafif olması bile önemli

Huawei matebooklar , honor magicbooklar da bu özellikleriyle bir nevi macebook un Windows lu hali gibi oluyor ve bence parası 1-2 k yukarda olsa bile kaliteleriyle o açığı kapatıyor

eminim ki şu an baktığınız laptoplar önünüzde olsa oyun bilgisayarı değilse amacınız diğer laptopları seçmezsiniz

11eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eren kaya
@stayleon'un önerdiğini tercih ediniz. Bu bütçe bandında daha iyisi yok diyebilirim.
onu düşüneceğim bi tek işlemcisinden emin olamadım günlük olarak da yoğun kullanacağım için 2 performans 8 verimlilik çekirdeği az mı acaba yoksa sorunsuz akıcı bir deneyim mi sağlar emin olamadım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
onu düşüneceğim bi tek işlemcisinden emin olamadım günlük olarak da yoğun kullanacağım için 2 performans 8 verimlilik çekirdeği az mı acaba yoksa sorunsuz akıcı bir deneyim mi sağlar emin olamadım.

Sorunsuz, akıcı bir deneyim sunar. İşlemci gücü yeterli.

Top Bottom