Neler Yeni

Acer alınır mı? kronik sorunu vs varmı

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda gül
Herhangi bir acer nitro 16 alınır mı? seneden seneye kasa değişmesi oldumu olduysa hangisi daha iyi yada belirli bir kronik sorunu varmı lenovo hp vs almak istemiyorum ne onerirsiniz

Mebakanı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
M.E.B.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
çoğunlukolarak güzel laptopları nitro serisi iyi soğutuyor falan

Megatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Yılmaz
Ben konu dışı olacak ama Casper ve monster asla önermiyorum kendi şahsi fikrim.. özellikle Casperın kasasının plastiği konusunda çok sorunlar yaşadım bir çok modelinde ve soğutma konusundada berbatlar

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Süleyman Efe Cİn
Herhangi bir acer nitro 16 alınır mı? seneden seneye kasa değişmesi oldumu olduysa hangisi daha iyi yada belirli bir kronik sorunu varmı lenovo hp vs almak istemiyorum ne onerirsiniz
neden hp almak istemiyorsun? victus 16 serisi cok basarılı.

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
neden hp almak istemiyorsun? victus 16 serisi cok basarılı.
Nasıl başarıli sogutması leş o yüzden sisteme açması çok zor throttle atıyorlar sözde soğutuyor oluyor ben sahsen basarili bulamadim

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ben konu dışı olacak ama Casper ve monster asla önermiyorum kendi şahsi fikrim.. özellikle Casperın kasasının plastiği konusunda çok sorunlar yaşadım bir çok modelinde ve soğutma konusundada berbatlar
Doğru.

Nasıl başarıli sogutması leş o yüzden sisteme açması çok zor throttle atıyorlar sözde soğutuyor oluyor ben sahsen basarili bulamadim
Throttle konusunu daha önceden de duymuştum.

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Süleyman Efe Cİn
throttle atmak ne demek açıklar mısın ayrıca Abdullah abi bile testini yaptı victus serisinin :D?

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
throttle atmak ne demek açıklar mısın ayrıca Abdullah abi bile testini yaptı victus serisinin :D?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok çesidi var victustaki performansı kısıyor soğutması kolay olsun diye rakiplerle karsilasinca 1 2 k point oynuyor

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Süleyman Efe Cİn
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok çesidi var victustaki performansı kısıyor soğutması kolay olsun diye rakiplerle karsilasinca 1 2 k point oynuyor
ekte attığım videodaki seri 120w 4050ye sahip islemcisi r5 7640hs god of war gibi ağır bir oyunda bile hem ekran kartı hem islemci 60 derecelerde geziniyor. bahsettiğiniz seri victus 15 olabilir bilmiyorum ama 16yı gözüm kapalı öneririm.

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda gül
ekte attığım videodaki seri 120w 4050ye sahip islemcisi r5 7640hs god of war gibi ağır bir oyunda bile hem ekran kartı hem islemci 60 derecelerde geziniyor. bahsettiğiniz seri victus 15 olabilir bilmiyorum ama 16yı gözüm kapalı öneririm.
Ben zaten sogutmuyor demiyorum anlatmak istedigim sogutmasi iyi olmadigi için performanstan kısıyor tam soğutabilsin diye buda derceleri az gösterip performansı az veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Alihan YILMAZ
Bende 6 - 7 senelik Acer var. Â harfini yazamıyor. Onun dışında sıkıntı yok. Bir de kasa açılmıyor. Yapışık. Açılsaydı RAM yükseltecektim. Sanırım anakarta yapışık.

Top Bottom