Neler Yeni

Akbank vs İş Bankası

myhtai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Babur
Sizden gelen yorumlar sonucunda ikisi arasında karar kıldım. Birisini seçeceğim. Yaş 18. Kampanya ve borsa işlemlerine, komisyonlara önem veriyorum.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Sizden gelen yorumlar sonucunda ikisi arasında karar kıldım. Birisini seçeceğim. Yaş 18. Kampanya ve borsa işlemlerine, komisyonlara önem veriyorum.
Ilk bankamdı. Ilk imza vardı 2004 senesiydi sanırım hala Is bankasindayim

myhtai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Babur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ilk bankamdı. Ilk imza vardı 2004 senesiydi sanırım hala Is bankasindayim
Sizin için herhangi bir sıkıntı çıkardı mı acaba? Veya şu an Akbank için daha iyi diyebilir misiniz? Teşekkürler yorumunuz için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bekir Emir
Akbank, İş Bankası, VakıfBank, Denizbank, Yapıkredi hepsinde hesabım var. Bence en iyisi Akbank içlerinde bu son faiz oranları artınca düşük verdikleri için denizbankı açmıştım o da gayet güzel banka. Tavsiyem Akbanktan yana olacak

ibrahimua

80+ Bronze
Siz neden iş diyorsunuz, düşüncelerinizi alabilir miyim birazcık.
Hocam 1 senedir borsada kullanıyorum cok kolay arayüzü. Onun dısında genc kredi kartı verirlerse size de cok büyük avantajları var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 1 senedir borsada kullanıyorum cok kolay arayüzü. Onun dısında genc kredi kartı verirlerse size de cok büyük avantajları var.
Ayrıca akbankda da hesabım var bu yüzden işin daha kolay oldugunu biliyorum

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
En iyi ve akıcı arayüz tartışmasız akbank okul gereği ödemeler için birkaç farklı bankayı aynı anda kullanıyorum akbank harici yoruyor ibanı görüntülemek bile saçma sapan bir menüye konmuş nays kombosuyla kullanacaksanız iş bankası maaş hesabı niyetineyse akbank

YazılımKafa

80+ Silver
İkisini de kullandım. Akbank daha iyi. Kampanya vs açısından. Akbankla ilk ayımda yaklaşık 4000₺ chip para kazanmıştım

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Barış Okçu
Akbank kampanyaları mükemmel her ay en az 200 üstü chip para kazanıyorum rahatlıkla. Bazen yeri geliyor aylık 1000 de kazanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Berk
ben 4 5 banka kullanıyordum tek bankaya düşürdüm o da akbank.Limiti olabildiğince fazla yaptılar diğer bankalar 5 10 kredi vermezken limitimi 100bin kredi cekimini de 50 bin TL yapmıslardı bende o yüzden yeri ayrı.Uygulamasıda cok güzel tüm borsa hisse fon al satlarımı ordan yapıyorum.Arkasında sabancı adı var o yüzden bana güven veriyor ve hiç sorun yaşamadım memnunum.İş bankasıda üni öğrencisiyken kullanıyordum üniversite öğrenci kartından bile yıllık kart ücreti cekmislerdi ve çoğu banka 6 ay kalma sözüne geri yatırıyor.Müşteri hizmetlerindeki kadın öğrenci olduğumu söylememe rağmen geri yatırma yok demişti.Ben de Atatürkün emriyle kurulan ilk banka öğrenciden yıllık kart ücreti alındığını görse kurmaktan vazgeçerdi dedim kapattım.O gün dank etti bana ve tek karta düşme isteği geldi o zamanda akbankla tanıştım ve yıllardır çok memnunum şimdi yarım milyonluk limitlerim kredilerim var

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bankalar on binde sekiz civarı kesinti yapıyor Midas on binde iki olması lazım. O yüzden öbür uygulamalar daha mantıklı. Mobil bankacılık olarak akbank.

Top Bottom