Neler Yeni

Ana Konu ÜYE OLUP PARA KAZAN+18(GÜNCELLENDİ 22.04.2023)

freygasm

80+ Gold
Hocam bu neye göre oluyor bende böyle bir şey olmadı ama iki arkadaşımdada bunu istedi.
onu biz de anlamış değiliz sanırım kredi kartı-banka kartı fazla kullanmamış insanlarda yapıyo

Leclerc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Emre ATAŞ
@freygasm iyi akşamlar Yapıkrediden 300 TL geldi bu world puan hangi sitelerde geçiyor ben hepsiburada da oluyor sadece diğerlerini de denedim de bulamadım

freygasm

80+ Gold
@freygasm iyi akşamlar Yapıkrediden 300 TL geldi bu world puan hangi sitelerde geçiyor ben hepsiburada da oluyor sadece diğerlerini de denedim de bulamadım
kredi kartın varsa iyzicoya yükleyip her yerde kullanabilirsin, onun haricinde a101de migrosta da geçiyor. Yakınında migros varsa da moneypaye world bonusumla apra yüklemek istiyorum diyip oradan ibanına atıp nakit de alabilirsin

Leclerc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Emre ATAŞ
kredi kartın varsa iyzicoya yükleyip her yerde kullanabilirsin, onun haricinde a101de migrosta da geçiyor. Yakınında migros varsa da moneypaye world bonusumla apra yüklemek istiyorum diyip oradan ibanına atıp nakit de alabilirsin
Kredi kartım yok ta banka kartıyla da olmaz galiba neyse en uğraştırmayan hepsiburada gibi duruyor ödeme kısmında yazıyor

freygasm

80+ Gold
Kredi kartım yok ta banka kartıyla da olmaz galiba neyse en uğraştırmayan hepsiburada gibi duruyor ödeme kısmında yazıyor
Migros olayında kredi kartına gerek yok

oEnesQlf

80+ Silver
Son düzenleme:

freygasm

80+ Gold
Hocam hadi de puan ile nasıl yüklüyoruz ? hesabı onaylı hesap yaptım ama göremedim puan ile yüklemeyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapıkredi TL card oluyor mu ?
TL card ile sadece Migrosta kasiyere bonuslarımı money carda yüklemek istiyorum şeklinde nakite çevirebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
Hocam ben TL kart ile 250 TL harcadım ama bana bonus gelmedi 7 gün oldu. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde bana kredi kartından yapılan 250 TL üzeri harcama yapanların bu kampanyadan faydalanır denildi. Ne yapmalıyım

freygasm

80+ Gold
Hocam ben TL kart ile 250 TL harcadım ama bana bonus gelmedi 7 gün oldu. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde bana kredi kartından yapılan 250 TL üzeri harcama yapanların bu kampanyadan faydalanır denildi. Ne yapmalıyım
Müşteri hizmetleri yanlış bilgi vermiş hocam, 50-60kişi banka kartından yararlandı benim referansımla. Hiçbirinde de kredi kartı yoktu. Tekrar arayıp bilgi alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
Müşteri hizmetleri yanlış bilgi vermiş hocam, 50-60kişi banka kartından yararlandı benim referansımla. Hiçbirinde de kredi kartı yoktu. Tekrar arayıp bilgi alabilirsiniz.
Ben de sizin rederansınızla katıldım. 7 günü aşabilir mi bu süre biraz daha beklesem gelir mi acaba

freygasm

80+ Gold
Ben de sizin rederansınızla katıldım. 7 günü aşabilir mi bu süre biraz daha beklesem gelir mi acaba
7günü geçen 4-5kişi oldu onlar da müşteri hizmetlerini aradığında ertesi günü gelmişti hocam. Ama dediğim gibi müşteri hizmetleri bilgisizmiş size gelen bence tekrar arayın garantiye alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,057
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom